Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is ennyire fagyaszt az...

Nektek is ennyire fagyaszt az ics?

Figyelt kérdés
Harom napja frissitetettem és dupla olyan gyorsan merül mint a 2.3 live wallpapert nem használok. Meg nektek is ennyire bugos. Nagyon csalodtam benne. Xperia mini eredeti
2012. júl. 1. 23:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9

Először is tanulj meg olvasni, ha ez megvan, akkor kezdj el tedzteket olvasni. Akkor már okoskodhatsz

2012. júl. 2. 11:07
 12/17 anonim ***** válasza:

10/11 2012-tes model is van a kezemben.. És mi van a régebbiekkel mint 2011? Eddig mit csináltak? ha nem jött volna új proci amit felhasználnak akkor mostanáig és a jövőben is lassú SE telefonok maradnak? Ilyen gyártót kihagynám..


11/11 Válasz érdekel vagy pofázni akarsz?

2012. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rögtön kijavitottam a fagyasztot fogyasztra, tanuljatok már meg olvasni. Vagy legalább probaljatok először olvasni, és utána nekem ugrani. Nem ertem az ilyen embereket.
2012. júl. 3. 11:06
 14/17 A kérdező kommentje:
A gyorsasagaval nincs semmi bajom. Egy armv7 proci adreno 205- tel bőven eleg a jó sebességhez.
2012. júl. 3. 11:12
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem jött volna új proci amit felhasználnak akkor

mostanáig és a jövőben is lassú SE telefonok

maradnak?"


Pont ezt csinálja a samsung az alsóbb kategóriában, mêg mindig az armv6-al nyomul...


Armv7 prociból meg a leggyengêbb msm7227a-t nyomatják adreno200 gpu-val, még véletlen se msm8255-öt. Drágábban, mint Sony.


Ês a sony a g.ci Hát grat...

2012. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15

Igazad van. (de nem ez a kérdés, ha lehetne többet ne offoljatok)

2012. júl. 3. 18:23
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

"És mi van a régebbiekkel mint 2011? Eddig mit csináltak? ha nem jött volna új proci amit felhasználnak akkor mostanáig és a jövőben is lassú SE telefonok maradnak? Ilyen gyártót kihagynám.."


Bocs az offért, de ekkora baromságot már rég olvastam.

Jöttek az új procik és ez a köcsö.g sony meg belerakta az új telóiba.

A samsung pedig... hát nem mondok semmit, de még most is a leggyengébb armv7 procikat rakja bele ami csak létezik és te meg a sony-t baxtatod. Hát tudod menj a 3.14csába.

2012. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!