Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is ennyire fagyaszt az...

Nektek is ennyire fagyaszt az ics?

Figyelt kérdés
Harom napja frissitetettem és dupla olyan gyorsan merül mint a 2.3 live wallpapert nem használok. Meg nektek is ennyire bugos. Nagyon csalodtam benne. Xperia mini eredeti
2012. júl. 1. 23:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fogyaszt
2012. júl. 1. 23:33
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja meg amig gyorstoltesi modban van akkor alig tolt es amikor eleri a lassú toltesi módot akkor lassabban tolt mint ahogy merül
2012. júl. 1. 23:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Akiket ismerek és frissítették azoknak csak az első pár napban merült gyorsan utána lassan beállt a rendszer.


A bugok azok pontosan mik?

2012. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Könyvjelzős widgetet neha ujra kell elesztenem hosdzan megnyomom. Az angry birds neha behülyül. Ha szoveget írok a neten akkor nem oda teszi a kurzort ahova nyomom hanem kb. Ket centivel odébb tehat olyan helyre ahova megcsak nem is gondoltam.
2012. júl. 1. 23:40
 5/17 A kérdező kommentje:
20 perc alatt 5-ről 8-ra toltodott fel
2012. júl. 1. 23:44
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem (pontosabban) az asszonynak mini-je van és már kb. 2 hete frissítettem, de ilyen hibákat sose láttam.

Elején tényleg gyorsan merült, de ma már szinte semmi különbség nincs a 2.3.4-hez képest.


Frissítést mivel csináltad?

Új telepítés vagy frissítés (megmaradtak az appok, adatok stb)?

2012. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem maradtak meg sonynak a programjaval csinaltam.
2012. júl. 2. 00:02
 8/17 anonim ***** válasza:

próbáld meg ezzel újratenni:


[link]


Van frissítés (minden megmarad) frissítés + factory reset (nem marad meg semmi beállítás).

2012. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia a SonyEricsson mobilok több mint 10 éve lassúak, még a 2.3-as androiddal is lassúbbak mint a többi mobil. Te meg még ráb*szol ICS 4.0-át hát ne csodálkozz barátom :D Ez a mini telefonok semmire sem alkalmasak.. Esetleg nyugdíjasoknak akik nem sietnek..
2012. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Szia a SonyEricsson mobilok több mint 10 éve lassúak, még a 2.3-as androiddal is lassúbbak mint a többi mobil. "


Lassúbbak, mint a többi mobil?

Nagyon vicces vagy fiam, vagy pedig nem láttál még sose 2011-es sony-t.


Az asszony Xperia mini-je linpack teszten 39-40 pont körül kapott, de nem kell hozzá teszt, hogy lássam, hogy baromi gyors.

Az áráért nem nagyon van még most se gyorsabb teló, max jóval drágábban. 34k-ért lett véve a t-mobile karácsonyi akciójában.


Az ICS-ről én pedig ilyet sose tapasztaltam és a mobilarena fórumán pl. sose olvastam a hsz-ek között, hogy bárkinek is lett volna ilyen problémái.

Egyedül az első néhány napban merül gyorsabban, de azt már írtam...

2012. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!