Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HUAWEI ASCEND Y200 - USB-re...

HUAWEI ASCEND Y200 - USB-re való csatlakozás során miért viszi el állandóan a feltelepített alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Valahányszor usb-re csatlakoztatom a telefont rendszeresen elviszi a feltelepített alkalmazásokat. Ha lehúzom az usb-ről állandóan újra kell aktiválnom(pl. AnySoftKeyboard, ZonerAntivirus, AlarmClock). Mitől lehet ez? Be lehet valahol állítani, hogy ne vigye el állandóan és ne kelljen minden alkalommal újra aktiválnom?

2012. jún. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az SD kártyára vannak telepítve, akkor az a gond. Nem tudom pontosan, hogy a Huawei mobilok tudják-e, de nekem SE-ben van egy olyan opció, hogy "Médiaátviteli mód". A beállításokban nézz körbe, hátha van neked is.
2012. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, valóban az volt a gond, hogy az SD kártyára át lettek helyezve. Visszahelyeztem a belső tárhelyre és most már jó. Mégegyszer köszönöm a segítséget! :)
2012. jún. 27. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiség. További jó használatot hozzá. :)
2012. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!