Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia C3-00 és a Nokia E -71?

Figyelt kérdés
A kettő közt vacilálok, mert szeretnék új telefont venni, de nem tudom eldönteni valaki dícséri mind a kettőt valaki azt mondja, hogy nagyon rossz mind a kettő, nem éri meg.Nekem olyan kéne, ami sokáig bírja(mondjuk vigyázni szoktam rá) és elég sokat tud.Szóval ha veszek egy telefont akk az 2 évig jó legyen...Örülnék ha valaki tudna segíteni..

2012. jún. 26. 15:59
 1/1 anonim válasza:
én 1éve kaptam nokia c3-00-t és még mindig ugyan úgy működik mint eddig pedig kint ültem egyszer a tűző napon vele a zsebemben volt a legnagyobb melegben és még mindig működik csak hamar kopik... a másikat nem ismerem...
2012. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!