Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710. Van megoldás?

Nokia Lumia 710. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont akarok venni a közeljövőben, de egy két dolog nem tiszta vele kapcsolatban. Az igaz, h mivel nincs rajta flash player így nem is lehet youtube-on videókat nézni rajta? Vagy lehet letölteni youtube alkalmazást és azzal lehet? Vagy ha van más videónéző oldal, pl.: sportmotor, akkor ezt se tudom nézni vele sehogy? A másik, h látom h sok ember szerint jó telefon, de egy két ember azzal zaklat h ne vegyek nokiát, mert be fog csődölni. Ezt mennyire vegyem figyelembe szerintetek? Vagy a windows-os nokiákra ez nem veszélyes? Mert ilyet is hallottam. Direkt választottam ezt a telefont, mert windows phone-t akarok, nem akarok androidot. Filmet, zenét tudok rá rakni? Azt hallottam h körülményes, de nem zavar, a lényeg h tudjak rá tenni.

2012. jún. 26. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
van. veszel egy iphonet
2012. jún. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1x tudsz videókat nézni

2x cuccokat is tudsz rá tenni csak egy program kell hozzá amit szerintem meg mutatnak ha rákérdezel a vevőszolgálatnál

3x majd nem mindenki azt mondja h a windows szar pedig ez nem így van ,sokkal stabilabb az androidnál

2012. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám, míg kijön egy WP8-as telefon, a WP7 még nem nagy durranás, ár-érték arányban alulmarad a többihez képest!

Valóban zökkenőmentesen fut a rendszer, viszont nem is túl bonyolult, mondhatni túl egyszerű a felépítése, nem is nyújt akkora felhasználói élményt. A WP8-ban számos testreszabhatósági és egyéb hasznos funkciókkal bővítették a rendszert, ami némileg javít a helyzetén!

2012. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: nem kell iphone, nekem egyáltalán nem jön be. kb. 3x volt a kezemben, de meg is untam

2.: köszi, így már nyugodtabb vagyok:D

3.: pár percre volt már wp a kezemben, nekem nem kell h csecsebecsés legyen, tetszik h nagyon gyors, alap dolgokat azért bőven tud, nekem ennyi elég is:) köszi azért.

2012. jún. 26. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt is én írtam csak rossz kategóriába tettem és nem tudom h kell átrakni:D
2012. jún. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!