Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710. Hogy is van ez?

Nokia Lumia 710. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont akarok venni a közeljövőben, de egy két dolog nem tiszta vele kapcsolatban. Az igaz, h mivel nincs rajta flash player így nem is lehet youtube-on videókat nézni rajta? Vagy lehet letölteni youtube alkalmazást és azzal lehet? Vagy ha van más videónéző oldal, pl.: sportmotor, akkor ezt se tudom nézni vele sehogy? A másik, h látom h sok ember szerint jó telefon, de egy két ember azzal zaklat h ne vegyek nokiát, mert be fog csődölni. Ezt mennyire vegyem figyelembe szerintetek? Vagy a windows-os nokiákra ez nem veszélyes? Mert ilyet is hallottam. Direkt választottam ezt a telefont, mert windows phone-t akarok, nem akarok androidot. Filmet, zenét tudok rá rakni? Azt hallottam h körülményes, de nem zavar, a lényeg h tudjak rá tenni.

2012. jún. 26. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

megmondom neked az igazat, és a vélrményem.

Lehet nézni youtube videót, csak nem a böngészőben, mert nincs benne flash támogatás. De természetesen Marketplace-n (magyarul Piactéren) találsz erre a célra megfelelő alkalmazást.

Multimédiás tartalmakat lehet rá tenni, ún. CSAK Zune alkalmazással.

Csődről nemtudok, emiatt ne félj.

Én személy szerint azért nem vennék lumiát (se más jelenlegi WP mobilt) mert a support nem lesz valami jó ősztől. De a lumiák még kapnak. Ugyanis őszre jön a Windows Phone 8, de ezt egyikk jelenlegi WP mobil se kap meg. Csak 7.8-at kapnak, amibe néhány újdonság leamit a WP8-ból át lehet tenni, mármint amihez nem kell új kernel.

Másra meg ne figyelj, a te telefonod lesz, (ráafásul nagyon jó az ára a tudásához képest).

Ha nem vagy az a supportal /támogatással/ foglalkozó gajta, nyugodt szívvel ajánlom neked a telefont. TFT a kijelzője? It érdekel. ClearBlack technológiás, ami elég szép képet ad. Jah és a plusz nokiás alkalmazásokróol nem is beszélve.

2012. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:D
2012. jún. 26. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehet videót nézni,csak piactérről le kell kapni(ingyenes)youtube-ot.Zune progit kell leszedni médiakezeléshez,video,zene felrakáshoz.Csengőhang:Meg kell vágni a zenét kb.20-30mpesre,aztán a zuneban átirni ringtonera a műfajt,szinkronizálásnál auto egyedi csengőhanghoz dobja.Ui.:Én meg vagyok vele elégedve,föleg ha jön rá az apolló(wp8)frissités,én is azért vettem mert Nokia meg nem android.Nokia meg nem megy csődbe,max beolvassza a Bill Gates féle banda,mint a sony az ericcsont.Microsoft Nokia,nem is biztos hogy az olyan rossz lenne.
2012. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A WP7-es készülékek nem fogják megkapni a WP8-as verziót, csak egy olyan frissítést, ami úgy néz ki... Szívás!
2012. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem eléggé megfogott ez a teló, köszi a segítséget:)
2012. jún. 26. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen:)

De azért leírok néhány dolgot, hogy egyértelmű legyen, mert valószínű az előző válaszomban nagyon összefolyt minden.

- A Lumia telefonok továbbra is támogatottak maradnak, a közlemény szerint alkalmazások is bőven lesznek rá.

- Nem kap WP8 frissítést az új kernel miatt, de Windows Phone 7.8-at kapni fognak, ami olyan újdonságokat tartalmaz a WP8-ból, ami hardverfüggetlen, és nem kell kernel.

- Nokia Drive továbbra is támogatott marad rajta

- Az elkövetkezendő frissítésekben sok javítás lesz, pl.: Skype háttérben futtatása.

- A média rárakása nem nehéz, de nem is könnyű. De a Zune-t 1-2 nap alatt úgy fogod kezelni, mint egy profi;)

2012. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!