Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia x10 mini pro műszaki...

SE xperia x10 mini pro műszaki gondok!?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy ilyen telefonom és egyfolytában rossz. már 4hete azzal szórakozok, hogy szervízbe hordom. Először állandóan világított a kijelző, de frissítettek rajta és ez a probléma kipiálva. De azóta már 3szor voltam szervízben,hogy elmegy a netem rajta....valahogy nem ezért fizetem azt a díjcsomagot,amihez elég magas adatforgalmi díj tartozik...teljesen begőzöltem, mert vidékről feljárni pestre nem olyan szórakoztató. Mikor fogják már végre kicserélni,vagy megcsinálni normálisan. Egyáltalán hányszor kell még visszavinnem emiatt? Ilyenkor (ha a szolgáltató hibájából nem tudok netezni) kibalhézhatom e, hogy ne kelljen erre a hónapra az internetdíjat kifizetnem? De tökmindegy mert bahé az lesz...

2012. jún. 22. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ez a netes történek olyan,hogy amikor kihozom a szervízből akkor 5 percig jó, utána egész héten enm,ameddig szervízbe nem viszem (ez csak szombaton esedékes).
2012. jún. 22. 13:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj otthon a pc companion-al egy újratelepítêst...
2012. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet,hogy h**lye kérdés, de akkor nem veszíti el a garanciáját?
2012. jún. 22. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hivatalosan frissited(PC Companion) akkor nem.
2012. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.Teljesen hivatalos.
2012. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a hivatalos program...


Ha azzal csinálod nem fog elveszni...


Esetleg még ez:


[link]

2012. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, végül is még szeptemberig gar.ás, de több a benzin,mint amennyiért vetem már lassan...:S
2012. jún. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!