Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Memóriakártya gondok,...

S. O. S. Memóriakártya gondok, miért fagy le?

Figyelt kérdés
Kaptam bluetooth-on néhány képet(12-14kép) amit a küldő készített a saját telefonjával. Amikor megkaptam, megakartam nyitni a mappát, de a képeket nem jelenítette ki, szürkén hozta be, kiléptem a menübe, utána vissza, egyre rosszabb lett, már a saját képeimet sem nyitotta meg, a végén pedig totál lefagyott. Kikapcsoltam, memókártya, aksi, pin kártya ki, vissza, még mindig rossz volt, teljesen lefagyva, még a billentyűt sem tudtam feloldani, megint megcsináltuk a kikapcsolós tortúrát, hagytuk néhány percig, majd úgy kapcsoltuk be, hogy a memókártya nem volt benne, és bekapcsolás után tettük bele. Ez után jó volt, semmi probléma, sőt azokat a bizonyos képeket még meg is tudtam nyitni. Most megpróbáltam feltenni a gépre, de amikor a bluetooth mappát akartam megnyitni, nem hozta be, csak kb. a képek felét, töltött-töltött, aztán megpróbáltam ki lépni az ablakból, de nem válaszolt. újra kellett indítani a gépet, pedig nem rossz gép, nem is tudom, volt-e már, hogy így visszahozhatalanul lefagyott, vagy ha volt is néhány alkalom csak. Megpróbáltam vagy négyszer, de nem sikerült.. Amikor kihúzom az USB-t fel sem ismeri a teló, azt írja, hogy tegyek be memóriakártyát.. Segítsetek mi lehet? Vírus talán?

2012. márc. 23. 20:08
 1/1 anonim válasza:

eléggé vírus szaga van. :/

próbáld meg leformázni a kártyát!

2012. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!