Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet ez az LG GT540-es...

Miért lehet ez az LG GT540-es telefonommal (memóriakártya gondok)?

Figyelt kérdés

Számítógépről másolnék a memóriakártyára, és nagyon sokszor azt írja, hogy nincs ilyen meghajtó. A fájlkezelőben látni magát a meghajtót, de amikor rákattintok, akkor írja hogy nincs ilyen. Természetesen a telefonon a csak adattár módot bepipálom, és az értesítéseknél az usb kapcsolat csatlakozását is kiválasztom. Több próbálkozás után van, hogy végre látom a szgépen, de vagy enged rá másolni, vagy megint nem látja. Remélem érthetően írtam le. Új a telefon, most vettem pénteken (vaciúj, vodás). Sose volt még okostelefonom, tehát ne bántsatok légyszi.

És valamiért a PC Suite üzemmódot se tudom rajta bekapcsolni. LG honlapjáról a programot leszedtem, de hiába csatlakoztatom a telefont, azt írja hogy nem látja. Gondolom azért, mert a telefonon nem tudom bejelölni ezt a módot. Segítene valaki hozzáértő? Nagyon köszönöm.


2011. febr. 20. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

6x találkoztam ilyennel tönkre ment a memokártya vagy a vezérlő a telefonban!

okostelefonnál nem tudom!

2011. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!