Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Összevesztünk egy régi barátommal, és a telefonján (Samsung c6) beállította hogy ne tudjam hívni, tehát foglaltat jelez. (nyilván szám nélkül kicseng). Azt szeretném tudni hogy ilyenkor az smst sem kapja meg? Vajon ilyet is be lehet állítani vagy csak hívás elutasítást?

2012. jún. 22. 01:07
 1/3 anonim válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben és ne bombázd smsekkel!
2012. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az smst megkapja
2012. jún. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is Samsung van, bár nem ez a típus, és az enyémen be lehet állítani teljes blokkolást is, vagyis hogy sms-t sem tudnak küldeni az adott számról.

Egy olcsóbb készülék az enyém, szerintem ettől csak drágábbak vannak Samsungban, szóval tuti, hogy ő is be tudja ezt állítani, ha akarja.

2012. jún. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!