Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphon-osok! Bővebben lent!?...

Iphon-osok! Bővebben lent!? CSAK Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak a gsm home-nál egy IPhone 4-et...Jelenleg vodás vagyok és az Iphonokba micro sim kell....namost ott a gsm-nél kivágják a meglévő sim-emet (nem akarok új teló számot) vagy pedig a vodafonnál kell csináltatnom egy micro sim-et ugyanezzel a számmal ha ez lehetséges?!

2012. jún. 20. 21:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Iphone* bocsi elírtam mert siettem!:D
2012. jún. 20. 21:36
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
A microsim nem úgy készül, hogy a rendes simet körbevágják. Lehetséges a vodánál microt kérni, nem fog változni a számod.
2012. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Első: ha nem tudsz valamit, mi lenne, ha nem mondanál semmit?


De, úgy készül, hogy a simát körbevágják, vagyis berakják egy tűzőgépszerű gépbe, összenyomják, és kész, fél perc az egész, a GSM bolban megcsinálják simán.

2012. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyit hogy szerintetek érdemes 30ezerrel többet adni a 4s-ért?

2012. jún. 20. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes
2012. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mind a ket megoldas jarhato ut, a voda is tud adni simet, de persze akkor arra varni kell mig portolják a számodat.
2012. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érdemes +30
2012. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem ér meg +30k mert nem bírja az akksi,de csak kicsivel gyorsabb,és nem jobb a kamera,a 4 kijelzője szerintem jobb(hidegebb színek)
2012. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jajj kérdezhetek ezzel a körbevágással kapcsolatba??..

Ha netről rendeltem és futár hozza ki az nem tudja nekem körbevágni vagyis úgy mondom nem fogja körbevágni igaz??Az jó ,hogyha bemegyek az Arénába az Apple boltba és körbevágatom..??Nem fognak ezért pénzt kérni?

2012. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!