Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell rátenni az Iphon...

Hogyan kell rátenni az Iphon 3GS-re a Cybiát?

Figyelt kérdés

Elb@sztam és most külföldi kártáyt kér :(

Azt mondák,h kikapcs fő gomb hosszan és közben rádugni a telefonra a kábelt. Oké megtörtént és most kéne nekem az a cybia :/ Hogy csináljam meg ? Fontos lenne :(


2012. máj. 3. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az iPhone, és cydia.. Szerintem a jailbreak nem megoldás, de nem nehéz, amúgy meg letöltöd a redsn0w-ot, meg azt az ios-t, ami a telódon fut, és utána törheted. De youtube-ban keress rá.
2012. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pontosabban nem tudnád leírni mert youtube on csak úgy fen fent h a menüben indítják el a cuccok csak annyi a fasság h engem nem enged el még a menüig sem bekapcsoláskor-.-
2012. máj. 3. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem most szepen tedd le a telefont, vegyel a kezedbe egy nyelvtan tankonyvet es olvasgasd.


Hany eves vagy?


Funkcionalis analfabetanak tunsz, egy ilyennek hiaba magyaraznank el, mit tegyen.

2012. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért mert 2 betűt félrenyomtam nem vagyok analfabéta te fasz.fej
2012. máj. 3. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Elszexuáltad, és most külföldi hálózatot kér.Gondolom a neten vetted, vagy valami gsm boltban függetlenként.Nyilván ki volt függetlenítve, most már nincs.

This is your fault.Először azt oldd meg valahogy, hogy újra elfogadja a kártyádat.Ha nagyon nem értesz hozzá, vagy otthon nem tudod megcsinálni, akkor gsm boltokban függetlenítik neked.

2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták h cydiát szedjek le de ahhoz nekem a menüben kéne lennem de engem addig enged h magyar nyelv akkor h Magyarország és onnan van egy olyan,hogy Wifi hálózatok. Na onnan nem enged tovább :( Hogyan csináljam meg,hogy elfogadja a kártyámat ? :(
2012. máj. 3. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Géphez csatlakoztatod.

Kikapcsolod.

DFU módba teszed.

elindítod a redsn0w-ot.

Extas-ban kiválasztod a Select IPSW-t.

Utána visszamész.

Jailbreak.

Megvárod míg végigmegy.

Végigment.

Bekapcsol.

Most kikapcsolod, és Just Boot.

Utána betölti, és kész is, ott a Cydia..

De azzal nem tudsz függetleníteni.. Ezért nem szabad olyan helyen venni készüléket, ami nem eredeti boltban vásárolt hu-n..

2012. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kaphatnék egy linket a readsnow letöltéséhez ? :$
2012. máj. 3. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Vidd el egy gsm boltba, és kifüggetlenítik neked pár ezer forintért.

Az alpári kifejezéseket meg hanyagold a hozzászólásaidban, akárkinek is írod, mert lehet, hogy idősebbek nálad, illetve senkinek sem áll jól.Nem a '90-es években élünk.

2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van ott rendes videó is, csak tudni kell keresni :)

Amúgy meg itt a link a redsn0w-hoz:

[link]


iOS 5.0.1, ami kell hozzá, viszont leírhatnád, hogy milyen os van a készülékeden.. vagyis, hogy hány.hány..

2012. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!