Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek szerintete...

Milyen telót vegyek szerintetek? Okos is legyen, csajos is, és ne legyen horror áron. Max 35. 000-ig. Vagy az is érdekel, hogy melyiket biztosan ne vegyem meg!

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy-kat semmiképp.


Huawei Ascend Y200 vagy SE Live with Walkman

2012. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Samsung telot ne vegye.Sok rá a panasz.

A nokiák eleg jok.

2012. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem nokia 5230 van, széles a hátlap kínálatuk, van mindenféle színben (egyszínű!) t-mobilnál lett vásárolva az enyém, alap hátlap volt hozzá a fekete, és ajándékba kaptam ezüstöt (fehér) és pirosat. :) a pirosat használom, egész csajos. Plusz nehezen törik be a képernyő ha ne adj isten leejted, mert a telefonnak van egy pereme, ami kiemelkedik, tehát nem egy szintben van a kijelzővel. Samsungból is van egész olcsó, a la fleur után nézelődj hogy milyen árkategóriában van, ez kimondott csajos telefon, a neve is ezt sugallja. remélem tudtam segíteni. :)
2012. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a nokia 5230 ban tényleg jóbh van sokféle hátlap viszont maga a telefon formája sztem egyáltalán nem csajos+ wifi sincs benne

a samsung 5230 la fleur az meg nem okosteló

ha wifizni akarsz samsung star 2 t ne vegyél igaz az sem okos de van benne wifi viszont ahol az én onetouchom simán megtalál kb 6 hálózatot az övé egyet se

a telenor onetouch sztem jó választás mert az olcsó és nagyon jó bar ez csak kékesszürkébe van én a neten láttam rá színes ilyen gumis tokot

és sztem a galaxy minivel pl nincs semmi baj

2012. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Galaxy mini-t semmiképp.Már majdnem 2 éve árulják.Nagyon elavult.Ha a Telenor One Touch-ra gondolsz akkor az is.


Kérdező: Huawei Ascend Y200 vagy SE Live ez a két teló reggelire megeszi ezeket:Telenor One Touch,Galaxy mini,mini 2,Ace,Gio,Y-túlárazottak a Samsungok

2012. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!