Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csajos, WIFI-s kártyafüggetlen...

Csajos, WIFI-s kártyafüggetlen telefon?

Figyelt kérdés
milyet tudtok ajánlani? (nem luxus kategórában)
2012. ápr. 11. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar az angol nyelv és az, hogy nem egy csúcs készülék, akkor motorola flipout
2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy az agyon járatott sony ericsson live with walkman.


A flipout előnye, hogy sok féle színű hátlap létezik hozzá, ami cserélhető, és sok csajos színben van, meg van egy teljes qwerty billentyűzete.

2012. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy ha tényleg nem csúcskategória akkor szerintem x10mini/pro rózsaszín hátlappal

Ez a telefon nagyon jó volt 2 éve

Még ma is mivel androidos és a benne lévő processzor nagyon jól lett optimalizálva a készülékhez ezért akadas mentes.

2012. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi tippeket!:)
2012. ápr. 11. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből, de a processzort nem lehet optimalizálni a készülékhez (leszámítva, ha rootoljuk a telefont, és mi magunk meg nem tesszük), a szoftvert optimalizálták frankón a processzor teljesítményéhez, ami mellesleg két évvel ezelőtt sem volt épp egy "mai" darab.

A flipout-on is droid van, illetve a SE Live-on is, csak abban egy jó hardver van, erős is(bőven kielégíti az angry birds, vagy a fruit ninja igényét), illetve jön rá az ICS frissítés...a színválasztékot nem tudom.

Nézz utána mindnek, bár azt nem mondtad, hogy mennyit akarsz rá költeni, ezek közül a live érné meg a leginkább, de az 36 ezer...a másik kettő tuti olcsóbb: a mini pro 23-25 környékén mozog, de szerintem a flipout sem lehet sokkal drágább.

2012. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen úgy értem rokarobi21

Köszi hogy kijavítottál:-)

Amúgy ahogy nézem te mindenre tudod a választ itt a mobilok kategóriában;-)

2012. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iPhone.
2012. ápr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!