Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az xperia sola-ról?

Mit gondoltok az xperia sola-ról?

Figyelt kérdés

érdemes megvenni?

játékra,netre,filmnézésre

nem akad?

ti mit gondoltok róla?



2012. jún. 6. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Második legjobb Sony telefon.


Érdemes megvenni, mert az olcsó Sony közül neki normális memóriája van, és jó ár/érték aránya van


Mind háromra jó


Ha nem élőháttérképpel használod akkor nem fog akadni.


Nagyon jó és nagyon szép telefon, jó mert bővíthető.

2012. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mobilarénán nézegesd(mobilarena.hu), szerintem nem rossz.
2012. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás. Ugyanaz a hardver mint az Xperia U. Lehelletnyivel nagyobb ha ez számít, de szerintem ez meg a floating touch nem éri meg az árkülönbséget.
2012. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

naponta nézem a mobilarénát. :)

Nem a Floating touch miatt veszem mert nem jó semmire mert még kiforratlan.Tudom h. olyan a hardver,szoftver mint az U-nál de nagyobb a kijelző ÉS BŐVÍTHETŐ ami nagyon fontos mert 4gb nagyon kevés

2012. jún. 6. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:

jó teló

a felsorolt kérdések közül alkalmas mindegyikre

2012. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És az hol érv, hogy az átlagnál több a belső memória?

A legtöbb telefon bővíthető! Én egy Xperia PRO-t használok, hasonlóak a paraméterei (a GPU más egyedül), kicsit kevéske az 512mb ram, de eddig még nem akadt rajta semmi sem, s nem csak az Cut the rope meg az angry birds van föltelepítve, mielőtt még valaki azt gondolná, hogy nem futtatok rajta nagyobb hardverigényű játékokat.

Biztos vagyok benne, hogy érdemes megvenni játékra, filmezésre, netre, s nem is akad ha nem fut ezer dolog a háttérben, a sok widgetről tegyél le!

2012. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A mostani telón sincs olyan sok widgetem szóval ez nem gond :)
2012. jún. 6. 20:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiváló választás, én is nézegetem és én is ezért tettem le az U-ról. Tudtommal nem akad, a mostani Sony-k nagyon jók, érdemes megvenni.
2012. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahol megnézni/kézbe venni?
2012. jún. 6. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Szolgáltatók szoktak kirakosgatni készülékeket kipróbálásra, ha nem akkor kérni is lehet.
2012. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!