Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is kicsinek tűnik a 4.3"?

Nektek is kicsinek tűnik a 4.3"?

Figyelt kérdés

S II-m van, de mikor használom, akkor nagyon kicsinek tűnik.

Mások kezében pedig nagynak látszik.. :)


2012. jún. 4. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
4.3" szerintem pont ideális, szerintem neked sem tűnik kicsinek, csak nem tűnik hatalmasnak, és mivel hozzászoktál már nem tűnik fel, hogy mekkora.
2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is. Főleg azért, mert nagy kezem van (190 centi vagyok). Szóval 4,3 hüvelyknél nagyobbat is simán elkezelgetnék, ideálisabb lenne.


Egy iphone bébiméretű kijelzőjét már megse tudnám újra szokni.

2012. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is most váltottam 4,3"-ra de most megint nagyobbra vágyom...
2012. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig kicsit nagy. Nekem 3.8-4" lenne az ideális, de olyan (még) nincs, ami megfelelne a többi preferenciámnak, így a következő telefonom jó eséllyel 4.5" körül lesz.
2012. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mostanában igen, de főleg azért mert rászoktam a mobilon mozizásra. Nem tűnik kicsinek igazából, de negyed óránként észreveszem, hogy már megint tíz centire tartom a képemtől.
2012. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is eleg nagy vagyok, 190cm korul, es a Nokia Lumia 900-at nem erzem kicsinek, viszont a htc Sensation XE-t kicsinek ereztem, pedig elmeletileg mindketto kijelzoje 4,3 colos. Ez t persze szerintem nagyban befolyasolja az is, hogy a WP billentyuzete nagyon jo es pontos, a htc-n meg egy fostalicska. htc One X-em van meg, azon is neha sikerult melleutni, mintha nem fernek el rajta rendesen, a Nokiaval sosem volt ilyen problema. De pl. filmezni mindenkeppen jobb a One X a 4,7 colos kijelzojevel, habar mostanaban attertem egy 8 colos tabletra, eddig az jon be a legjobban, a One X-et alig hasznalom.
2012. jún. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!