Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia e6? Mit szóltok hozzá,...

Nokia e6? Mit szóltok hozzá, vélemények?

Figyelt kérdés

Egyik helyen azt írják van wifi, a másikon nincs...:D

Szeretnék venni egy ilyesmi telefont, megéri?

Zenét hallgatni, fényképezni netezni akarok vele....

Szerintetek? :)



2012. jún. 1. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Van benne WiFi, a 802.11b/g/n szabványokat tudja.

Szerintem egész jó kis telefon, csak talán egy kicsit drága.

2012. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
wifi az van. jó telefon nagyon, sok alkalmazással, fényképezni nagyon jól fényképez, van elülső kamera is, a netet gyorsan betölti, bár meg kell szokni ,hogy éritős és gombos is egyben. szerintem jó telefon DE ( lehet, hogy csak az enyém) de van ,hogy magától belelép alkalmazásokba , elindít videókat, lefagy, nem enged kilépni dolgokból vagy éppen nem enged egy képet megnyitni és átugorja, de ez lehet, hogy csak az én telefonom hibája. de amúgy egész jó telefon, bár ennyiért szerintem jobban megéri egy black berry:)
2012. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Vegyél Samsungot a Nokia telefonjai drágák már [bár jóak] Samsung mivel felfele törekvőben van szerintem jobban megéri azt venni pl.: Monte,Ace,S II.

Mondjuk ezek se olcsóak,de én spec ezeket szeretem,de dontsd el te ;))

2012. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!