Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fizetni kell a játékér?

Fizetni kell a játékér?

Figyelt kérdés
Szóval küldött át az osztálytársam a telefonra játékot amit az internetről szedett le..de nem kellett fizetni érte (ingyenes volt) és átküldte nekem és azt írta ki hogy telepítsem én telepítettem és ezért most fizettem vagy nem?

2012. jún. 1. 14:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
egy szavát se hidd el neki, csak szivat :D
2012. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
# 21/21: Gondolom hasonló bizniszben utazol, azok szokták védeni ezeket a programokat...
2012. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én a 35%-kal csöndben maradnék! A legtöbb javás játék ingyenes, és a legtöbbnél csak letöltéskor kell fizetni. Ha nem csatlakozott internethet biztos hogy nem vett le pénzt, mivel csak telepítetted. Ha csatlakoztál netre, akkor érdemes megnézni, de ennek elenyésző a valószínűsége.
2012. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen játékról van szó?
2012. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
15:58 köszönöm és nem csatlakozott az internethez és nem töltötte le hanem csak telepítette..:)
2012. jún. 1. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!