Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fizetni kell a játékér?

Fizetni kell a játékér?

Figyelt kérdés
Szóval küldött át az osztálytársam a telefonra játékot amit az internetről szedett le..de nem kellett fizetni érte (ingyenes volt) és átküldte nekem és azt írta ki hogy telepítsem én telepítettem és ezért most fizettem vagy nem?

2012. jún. 1. 14:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Majd lekérem az egyenleget.. de akkor csak azt nem értem hogy az osztálytársam miért nem fizetett 1 forintot se (ha az enyém fizetős)
2012. jún. 1. 15:20
 12/25 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy nekem le van tiltva az hogy tudjak letölteni játékot..
2012. jún. 1. 15:21
 13/25 anonim ***** válasza:
Övé is fizetős, ugyanis honnan tudod hogy a faterjának a bankszámlájáról nem rántott le x ezer forintot?? Pont ez ezeknek a tetves programoknak a lényege, hogy "aláírat" veled egy szerződést, amit gondolom nem olvastál végig mielőtt megnyomtad a telepítés gombot... és abban benne van, hogy havi szinten x ezret leszippant. Amúgy szerintem figyelmeztessed a barátodat is!!
2012. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
nem írt i olyat hogy szerződés..
2012. jún. 1. 15:24
 15/25 anonim ***** válasza:
neked tanítani kéne a trollkodást :D
2012. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem azt írja hogy szerződés, hanem hogy felhasználási feltételek...

Játékfejlesztő cégnél dolgoztam, tudom miről beszélek. Közismert és bevált technika, hogy így szednek ki pénzt az óvatlan felhasználóktól.

2012. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
de nekem még azt se írta ki
2012. jún. 1. 15:27
 18/25 anonim ***** válasza:

Hát, akkor lehet ez egy vírus lesz, pontosabban egy trójai vírus (Számítógépes értelemben a trójai faló (röviden trójai) egy olyan program, ami mást tesz a háttérben, mint amit a felhasználónak mutat.) Itt olvashatsz róla: [link]


Nagyon sürgősen ellenőrizném a bankszámlák egyenlegét, ugyanis az átutalás 1-2 napon belül megtörténik, addig vissza lehet vonni.

2012. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Na én már nem tudom..ha majd lehet akkor lekérem az egyenleget ha fizetni kellett érte akkor azon rajta lessz..ha meg nem kellett akkor az jó..
2012. jún. 1. 15:32
 20/25 anonim ***** válasza:
Mindegy, engem igazából nem érdekel, te tudod. Segíteni akartam, ha nem kell akkor, nem. Max apád kicsit kiakad, hogy több ezer forintot szívott le a bankszámlájáról a kis "játékod"...
2012. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!