Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fizetni kell a játékér?

Fizetni kell a játékér?

Figyelt kérdés
Szóval küldött át az osztálytársam a telefonra játékot amit az internetről szedett le..de nem kellett fizetni érte (ingyenes volt) és átküldte nekem és azt írta ki hogy telepítsem én telepítettem és ezért most fizettem vagy nem?

2012. jún. 1. 14:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nagyon Sűrgős..:!!
2012. jún. 1. 14:50
 2/25 anonim ***** válasza:
-.- nem, hacsak nem írt ki olyat hogy csatlakozik internethez és fizetni kell a programért...
2012. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem írt ki olyat köszönöm a választ..és te csináltál már ilyet?
2012. jún. 1. 15:01
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem apád bankszámlájáról már le is szippantotta minden megtakarított pénzét. Készülj a verésre a pincében.

Részvétem.

2012. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De nem írt ki semmi olyat hogy le kell tölteni hanem csak annyit hogy telepít és rámentem h igen nem írt semmit ki utána és az osztálytársam se fizetett érte..
2012. jún. 1. 15:06
 6/25 anonim ***** válasza:

Általában 2 esetben kell fizetni a programért:

a, letöltéskor

b, miután ingyen letöltötted, akkor hogy aktiváld vagy egyéb dolgokat letöltesz mellé, és akkor (pl. van olyan autóversenyzős játék, hogy plusz pályákért fizetni kell)

2012. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én nem töltöttem le hanem csak rátelepítettem hogy letudja játszani a játékot..és nem töltöttem mellé semmitse le..
2012. jún. 1. 15:09
 8/25 anonim ***** válasza:

Öcsi látom te még nem vágod itt a dolgokat...

Ezek a programok direkt ezért vannak, hogy jól (már elnézést, de) beszopassanak. Múltkor haverom se tudta, észrevétlenül szedett le a faterja számlájáról havonta 2500 forintot. Gyorsan kérdezd meg apukádat, hátha ki jelzi a rendszer, a bankban pedig le kell tiltatni, hogy nehogy több pénzt küldjenek a kérvényező számlájára!!

Remélem ez elég tanulópénz lesz, többet ne csinálj ilyet!!

2012. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
oké..nem tudom de anyukámat is megkérdeztem és azt mondta h szerinte se fizetős..az osztálytársam se fizetett érte de majd meglátjuk...ha viszont fizetni kellett akkor gázos a helyzet..majd leírom h kellett e vagy nem..köszönöm a válaszokat..
2012. jún. 1. 15:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a hozzászólásom, érteni fogja mit kell csinálni. Szinte 100% hogy fizetős.
2012. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!