Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennek mi a magyarázata?

Ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés

Ismerősömet egy "Róbert" nevű személy hívja mindig mobiltelefonon. 1 bökkenő van, hogy nincs Róbert nevű személy elmentve a telefonjába. Ezen kívül nem szól bele senki ha felveszi, vagyis semmi sem hallatszik, halott a vonal. Ha nem veszi föl, kb. 1 percig csöng, és utána abbahagyja. Ezt kb. naponta ismétli meg. Ami még furább: ha felveszi/elutasítja, akkor nem jelzi ki a nem fogadott/fogadott hívásoknál a telefon. Tehát olyan, mintha nem is hívta volna senki. Pénzt sem vesz le, ha felveszi. Ennek mi a magyarázata? Mi/ki ez? Csak szimplán érdekel a dolog, mert elég fura, hogy kiírja még a hívó nevét is, holott nincs is elmentve a szám a telefonba.


Köszi a válaszokat!


2012. máj. 26. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Skype vagy más voip alkalmazás nincs fent esetleg?
2012. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Robika, a nagyobbik felsőzsolcai unoka. Igen jó tanuló. Hogy mennyi? 4,8. Hová megy továbbtanulni? Hmmmm.. Autószerelő lesz... Egy barátom mindig is mondta, hogy autók mindig is voltak, mindig is vannak, és mindig is lesznek. Hát ez robika, a nagyobbik felsőzsolcai unoka.
2012. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs telepítve egy álhívás alkalmazás, ami naponta automatikusan vagy egy meghatározott billentyűkombinációra aktiválódik?
2012. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is álhívás, a Skype és hasonlók ugyanúgy jelzi a nem fogadott hívásokat.
2012. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az "álhívás" valami vírus dolog? Még nem is hallottam róla.
2012. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tajti Miklós ***** válasza:
ilyen velem is volt naponta 6x 7x de csak akor mikor suliba voltam és óraközben nem veszemfel. Egyszer ithon marattam éa felvetem kb 5 perc volt és utánna monta el egy gép hang a szolgáltatótókl.
2012. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Ez az "álhívás" valami vírus dolog? Még nem is hallottam róla."


[link]

2012. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!