Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennek vajon mi a magyarázata?...

Ennek vajon mi a magyarázata? Furcsa. és értetlenül állok most a helyzet előtt.

Figyelt kérdés

Előre jelzem, hogy NEM kamu a kérdés, és nagyon hülyének érzem most magam a történtek miatt.

Éppen ma töröltem az SMS-eimet a telómban, és most vettem észre (vagyis addig tudomásom sem volt róla), hogy volt két üres SMS elküldve egy olyan személy számára, akinek én SOHA nem küldök SMS-t (mert csakis hívni szoktuk egymást), és főleg nem egy olyan időpontban, amikor még másnak se küldenék , se nem hívnám már, továbbá akkor már aludni is szoktam, amikorra a küldés ideje írva van. Teljesen le vagyok döbbenve, és értetlenül állok most itt hogy ez hogy lehetett. A telefonomhoz se fért hozzá senki.


2011. szept. 6. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
SW hiba. Volt olyan ügyfél akinek a telefonja álandóan küldözgette az SMS-eket. Te még jól is jártál.
2011. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az SW minek a rövidítése? Köszi a választ!
2011. szept. 6. 17:13
 3/6 A kérdező kommentje:

SoftWare hiba?

Egyébként mit lehet tenni ez ellen? Csak ez a két eset volt (ugyanarra a számra küldött üres SMS-t, néhány másodpercnyi különbséggel). Legalábbis én csak erről a kettőről tudok eddig. :)

2011. szept. 6. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

igen software.


Ha csak ez a két eset volt akkor nincs nagy gond. Viszont, hogy ha sorozatos akkor jelenteni kell a szolgáltatónál. Aki természetesen nem fogja elismerni és ki kell fizetned a számlát.

Utána célszerű az OFE.hu-nél reklamálni. A kecskeméti irodát javaslom.

2011. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Eddig ezt a két esetről van szó. De most már akkor jobban figyelek ezek után. Teljesen hülyének éreztem magam.

De akkor a hiba nem bennem, hanem a készülékben lehet.

Egyébként a névsorban a legelső személynek küldte az üzenetet.

2011. szept. 6. 17:32
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a SW hiba most az én készülékem szoftverére vonatkozik, vagy a szolgáltatóéra (ha van neki)? Így, hogy feltöltőkártyás vagyok, 30-as, számlával nem tudom bizonyítani, meg azt sem, hogy azt az üzeneteket nem én küldtem volna, hiába üresek és valóban nem én voltam, és nem is más...


Azért kérdezem, hogy ez esetben számot kellene cserélnem, vagy készüléket? Vagy mi az eljárás? (Csak mert külföldre is utazok most már, és elég durva lenne, ha onnan küldözgetne ilyeneket...)

2011. szept. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!