Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android kérdés?! Egyáltalán...

Android kérdés?! Egyáltalán nem értek hozzá! Segítesz?

Figyelt kérdés
Kaptam egy telefont Sony Ericson Live with Walkman 2.3 androidos rendszer vagy mi :D Hogyan kell azt telepíteni, és hogyan tudok tök jó programokat letölteni? Ez ingyenes? Már töltöttem le netről átraktam a telefonba de nem jeleníti meg, nem találja a fájt. Segítenél kérlek? :)
2012. máj. 26. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gondolom nincsen nethozzáférésed azért nem megy. Csatlakoztál a telefonoddal wifire?
2012. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem itthon nincs wifi :)
2012. máj. 26. 12:08
 13/17 anonim ***** válasza:

Legelosszor is, picit nezz utanna, mert az androd "pici szamitogep" igy sok mindet tud, de nem faek egyszerusegu.

Pl: [link]

Ha picit utananeztel, akkor rajossz, hogy igencsak jo neki, ha van net.

Azt hiszem, mindegyik szolgaltatonal van olcso, de alapra eleg mobilnet mar, igy ertemes elofizetni ra.

Ha mindenfelekeppen geprol akarsz telepiteni, akkor:

[link]

Vagyis, neked apk file-k kellenek majd, amit nemhivatalos marketrol tudsz beszerezni.

2012. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi de hiába töltök le valamit és rakom átt a telefonra nem nyitja meg. Azt írja ki, hogy nem támogatott tartalom vagy fáj... :(
2012. máj. 26. 13:24
 15/17 anonim ***** válasza:
.apk-nak kell lennie a fájlnak, mivel az Androidos appoknak az a formátumuk..
2012. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
apk-s fájlok se mennek.
2012. máj. 26. 15:29
 17/17 anonim válasza:
ment üzi csekkold
2012. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!