Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android kérdés?! Egyáltalán...

Android kérdés?! Egyáltalán nem értek hozzá! Segítesz?

Figyelt kérdés
Kaptam egy telefont Sony Ericson Live with Walkman 2.3 androidos rendszer vagy mi :D Hogyan kell azt telepíteni, és hogyan tudok tök jó programokat letölteni? Ez ingyenes? Már töltöttem le netről átraktam a telefonba de nem jeleníti meg, nem találja a fájt. Segítenél kérlek? :)
2012. máj. 26. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Először is menj be a beállításokba, aztán a vezeték nélküli és m hálózatokba. Kicsit legörgetsz ott a Mobilhálózatok. Menj bele és vedd ki az adatok engedélyezése elől a pipát különben fel fog mászkálni a netre és leszívja a pénzed.
2012. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1. is regisztrálj 1 Gmail felhasználót, utána add meg a telefonban a Google Play-hez(ha még Market-ed van, akkor ahhoz). A 2.3 az a verziószám, azzal ne csinálj semmit, majd ha belejössz, érteni fogod. Marketen, vagy Play-en tudsz alkalmazásokat letölteni, ott mindent megtalálsz. Persze lehet netről is telepíteni rá alkalmazásokat, viszont azt meg kell keresni 1 fájlkezelőben, ami ha nincs a telefonodon, akkor le kell tölteni. Általában a Download(s) mappába teszi. Vannak ingyenes alkalmazások, és vannak fizetősek. A Fizetőseket a hackerek által le is lehet tölteni ingyen. Ha további kérdésed van, akkor hajrá. :D
2012. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Menj fel wifire és a google playen keresztül nézegess játékokat
2012. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megcsináltam :) és utána? :D
2012. máj. 26. 11:48
 5/17 A kérdező kommentje:
jaj köszi nem láttam hogy írtál közbe :)
2012. máj. 26. 11:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Utána jön a következő. Ahhoz, hogy tudj rárakni programokat először is rá kell rendelkezned gmail fiókkal. Ha ez meg van akkor majd be tudsz lépni a marketbe/google playbe a telefonodról és le tudod tölteni a progikat. Ha nincsen wifid akkor viszont értelemszerűen nem. Ilyenkor dugd rá a telód a gépre és [link] itt válogathatsz elvileg feltelepíti rá, de nem tudom, hogy hogyan mert így még nem csináltam.
2012. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
NEm én írtam a másodikat, de ő sokkal jobban leírta meg érthetőbben :D. Ja igen ne aggódj a marketen van fizetős alkalmazás is, de nem kell félned, hogy véletlenül rámész és megveszed, mivel bankkártyával történik a fizetése.
2012. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát akartam csinálni azt a fiókot és azt írja hogy nincs hálózati kapcsolat.
2012. máj. 26. 11:51
 9/17 A kérdező kommentje:
de bonyolult te jó ég :DD
2012. máj. 26. 11:53
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez nagyon nem megy :(
2012. máj. 26. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!