Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon az Iphone 4S?...

Jó telefon az Iphone 4S? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Pénzem van rá és nagyon megtetszett de tiis mondjatok véleményt :)

2012. máj. 16. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
jó, és értékálló. nekem i4 van, és azzal is meg vagyok elégedve, tehát 4s csak jobb lehet.
2012. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bp1985 ***** válasza:
Megérni nem éri megy egyik Apple termék sem. Ha szereted a kötöttségeket, és szeretnél divatos, "menő" telefont, akkor a tied a 4s.
2012. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ma már nem éri meg... A legtöbb nagy gyártó már rég lekörözte....
2012. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, melyik gyártó körözte le??

Válaszolva a kérdésre: én 3 hete cseréltem le 4-emet 4S-re, de az akkumulátor élettartamával nagyon küzdök. Sajnos a nagyobb proci miatt eszi rendesen. bízom benne, a következő szoftver megoldja. Ha venni akarsz, sima 4-et, vagy várj még egy kicsit.

2012. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pl. samsung galaxy s3; sony xperia s
2012. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
xperia s is csak két magos de az is erősebb
2012. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és az s3 miben jobb? azzal is csak villogni tudsz, hogy 4 mag van benne, és mire használod? akkumerítésre, meg kijelző működtetésére? hiába van jobb, árán kívül mi a negatív a 4s-ben? semmi...bár nekem is elég az i4...az se akad sose, mégis csak egy kis "szar" egy magos 800 Mhz-n pörgő proci van benne...samunak meg erőmű kell, hogy normálisan fusson rajta az android...:D erről ennyit :) Emellett az iphone legalább értékállóbb, de ennek már csak akkor lesz jelentősége, ha megveszed.
2012. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hadd legyek már wp7 fan és ajánlgassam a wp7-et. :D

Amúgy igen...miben is jobb az s3?? 4 mag! és az aksi? a kijelző?? a kamera?? a formaterv?? az android optimalizálása, hogy ne akadjon?? ja az most alul maradt..

Na ezért szerintem megéri iPhone-t venni, hogy ne kelljen 20 millió romot cserélni, hogy jó legyen a telefon teljesítménye, ne fagyjon, ne akadjon. Ja...és az Apple csak 1 (!) telefont csinált, de azt jól! És a Samsung meg a többi hány felső kategóriát csinált, hogy sikert tudjon szerezni?? (sokat)

2012. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó igazából énse vok nagy samsung lover, the a sony az tényleg lekörözte.... és azért őszintén: 1 iphonet is naponta kell tölteni rendszeres használat mellet
2012. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mint minden más mai telefont
2012. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!