Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 Szerintetek a Nokia...

Nokia 500 Szerintetek a Nokia 500 1GH, jó telefon? Megéri megvenni? Valaki használ ilyet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem!!


Attól még, hogy 1Ghz-es, nagyon lassú a Symbian, és sokszor fagy le!

2012. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
főleg a belle, ugye? használtad már, vagy csak harsogod, hogy a nokia szar? egyébként én csak azért nem venném, mert drága ahhoz képest, amit tud. kamerája gyenge, én inkább vennék valami sony-t.
2012. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy használtam!

Média Markt-ban.

2012. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát 10 perc használat után én is bátran leszarozok bármilyen telefont. ott én a galaxy tab-okat nézetettem, az is úgy akadt, hogy kritikán aluli...ennyire szerintem azok se szarok..csak meg van nyitva rajta 20-30 alkalmazás, mert akik nyomkodják, azok nem tudják bezárni, használat után..
2012. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem n8-amon volt belle, ami nem 1 ghz-n pörög, mégse akadt.
2012. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mCSV-Wr43tU


8 perctől érdemes nézni!

2012. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát az tény, hogy annával lassú, de belle sokkal gyorsabb...
2012. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#4:


Android esetében teljesen minden, hogy hány alkalmazás van megnyitva, ha az épp passzív állapotban van, mert akkor nem terheli a rendszert.Eleve egy multitasking platform.

Az már más kérdés, hogy a TAB miért akad, mert nyilván akad.

Az első Samsung, a P1000-es tab is akad 2.3.x-szel, és a mai tabjaik is akadnak az ICS-sel.Nem tudnak rendesen optimalizálni, pedig hardver van alattuk rendesen.


Egyébként kérdező, ahogy már említették, én is azért nem venném meg, mert sz@r lenne, mert nem az, hanem mert iszonyatosan túlárazott, mint a Nokia telefonok 80%-a.

A helyedben megpróbálkoznék egy középkategóriás androidos telefonnal, pl a Sony Ericsson Xperia családból a Live, mini, mini pro, esetleg Xperia Ray vagy Alcatel OT-995-tel, ha szánsz rá max 50000 ezret.

Az OT-995 meg nagyobb és erősebb ennyi pénzért az összesnél.

2012. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ahogy írta itt valaki a Sony családokat.

Nekem volt egy X10 minim.. 8 hónaposan kuka volt mert tönkrement a kijelzője, vettem egy Xperia minit.. nagyon nagyon rossz, és használtan is 40.000 ft. Rengeteg ember akar tőle megválni, ahogy én is. Az Xperia minit/prot nem ajánlom.. Drága és nem a legjobb... 4 hónapos és inkább vennék egy Galaxy Minit vagy bármi mást helyette. De eladni se tudom, mert senki se venné meg.. már aki ismeri hogy milyen. Igazából az ár az mindegy mert pontokra veszek mindig telefont, van amikor semmit van amikor 1-2 ezer forintot fizetek.

Azért is akadnak ott (szerintem) a telefonok mert mindenki vagy 60 dolgot megnyit és nem zár be rajta, egész nap tapizzák.

2012. máj. 13. 17:49
 10/20 anonim ***** válasza:

Androidnál nincs bezárás gomb, azaz az alkalmazások csekély töredékénél van, de általánosságban nincs, csak a vissza, vagy home gombbal lehet kilépni belőle, de ilyenkor passzív állapotba kerül.Vagy fagyasztott állapotba, kinek hogy tetszik.Ott van a ramban, sok helyet nem foglal, de nem fut a háttérben, í processzor és a memória nem foglalkozik vele, csak akkor, ha újra megnyitod.

Ha pedig kell hely egy memóriaigényesebb app futtatásához, akkor a rendszer automatikusan elkezdi kilövöldözni a ramból a legrégebben használt appokat.Itt így van megoldva a multitasking.

Az android megakad a 4 magos processzor alatt is, pusztán optimalizáció kérdése az egész, ez nem a Samsung erőssége, ez köztudott tény.

Ha a SE telefonokat nem favorizálod, akkor ott az Alcatel OT995 50000-ért dominóban a T-nél.Hasonlú tudású telefon pedig 70 ezer alatt nincs másik.

2012. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!