Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 Szerintetek a Nokia...

Nokia 500 Szerintetek a Nokia 500 1GH, jó telefon? Megéri megvenni? Valaki használ ilyet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 10:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod nagyon aranyos vagy :)

De nem szeretnék Alcatelt, inkább valami más milyet.

Nekem a Nokia 500 nagyon tetszik külsőre is, de nem tudom.

Lehet maradok ennél a telefonnál aztán veszek mást :))))

2012. máj. 13. 19:28
 12/20 anonim ***** válasza:

Én fogtam nem egyszer, nem kétszer 500-ast!

És szerintem eszméletlen jó lett a Belle, és abszolút nem akad vele a telefon.


És bárki, bármit mond, szerintem megéri megfizetni a Nokiát. Mert figyeljél meg egy több éve használtban lévő N8-at akár, vagy valami rosszabb anyaghasználatú telefont.. Érdekes módon mind egyben van, és működik!

Én Sanyit még nem láttam több éveset olyan korrekt módon működni, mint a Nokiákat!!!


Amúgy visszatérve. Szerintem abszolút megéri az áráért, és tényleg jó a dizájnja is. ÉS NINCSEN MINDEN MÁSODIK EMBER KEZÉBEN!!!

2012. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Én is ilyet vettem tegnap online, holnap hozzák ki és igazándiból engem cseppet se zavart, hogy például írták, hogy "csak 5 megapixeles" a kamerája. Nem azért néztem ki.

Eddig egy Nokia 5130 XpressMusic-om volt. 2,5 évig naponta durván igénybe volt véve, nem is tudom, hányszor ejtettem le (ez meg is látszik rajta), de remekül működik. Csupán kikopott a jack dugója, nem lenne értelme kicserélni. Meg kicsit kikoptak a médiagombok a sok használattól. Ettől eltekintve még mindig jó... Én elégedett vagyok a Nokia márkával. Lehet, hogy az okos telefonok nagyon másak (már most tépem előre a hajam, hogy nem fogok tudni bánni vele).

2x volt samsungom egyik 1,5 év alatt 3x volt képernyő elmenéssel szervizben, 4. alkalommal inkább vettünk újat, ahol meg hibánál először "javították", másodszor elvették a garanciát. Én nem merek ezóta samsungot venni.

Az SE-ről meg azt hallottam, inkább tiniknek való és nem jók.


Külsőre meg szerintem tetszetős. Ha meglesz és pár napig használtam, majd írok tapasztalatokat. (Ha még érdekel.)

2012. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kollégám is vett, 1x 2x fagyott neki, Belle-re frissítette, azóta nincs vele problémája.
2012. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

No már használom egy ideje. Egész jó. A zenelejátszó eléggé gyér, de ezt betudom annak, hogy előtte egy XpressMusic telefonom volt, amit imádtam. Amúgy itt a fő problémám, hogy nem lehet olyan részletes dolgokat csinálni.

A Nokia füles csapnivaló, de azt meglehet oldani, ha vesz az ember egy másikat. A hangszórója viszont jó!

Alapból Belle volt nekem rajta. Nos fagyást tapasztaltam, sőt a legmegdöbbentőbb tegnap az volt, hogy magától leállt, majd mikor visszakapcsoltam jelszó nélkül visszaengedett...

Amúgy könnyen kezelhető. Még nekem is, akinek meggyűlt a baja Apám C6-00-ásával, ha néha elkérte. (nem szeretem az érintő kijelzőt).

Nem egy csúcskategóriás de egyelőre elégedett vagyok vele. A pénzemért használható telefont kaptam és ami fontos, tudom kezelni. Egyedül azt sajnálom, hogy mivel netről rendeltem, megadott szolgáltatótól fekete lett, mivel csak az volt kapható. Fehérnek jobban örültem volna.

De nem gond, egész elegáns darab így is.

2012. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne féljetek! Az új Belle FP.1-gyel 1,3-ra ugrik a processzor is!!!:))
2012. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
nem éri meg,egy nagy szar,annával,bellével is,lassú,akadozik,és alkalmazás is töredéke van,mint androidra,gyári böngésző csak annyit ér,felmenj a netre az opera mobileért
2012. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Akkor vegyél androidot...
2012. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Achilleus válasza:
nekem meg anna van rajta, de lecserelem, viszont akadast nem nagyon tapasztaltam. Tényleg stílusos, jo telefon, mondjuk amikor használom az opera minit, elsotetul a kép, es újraindul. Ez nem tudom miert van, de megvagyok elégedve.Azt sajnálom viszont, hogy 3d-t annyira nem támogatja . De van rajta java is, igy azokat is felismeri. De az biztos hogy a sebességel nincs gond ;)
2012. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

bocsi az OFF-ért!


Tapasztalta valaki,akinek symbian anna volt először a telefonon,hogy a belle-re váltás után a telefon aksija rohamosan merül?

Nekem és páromnak is feltűnően keveset bír az aksi mióta váltottunk.

2012. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!