Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a nokia...

Mi a véleményetek a nokia c-3-ról?

Figyelt kérdés
Maximum újonnan mennyibe kerül és milyen színben érdemes venni? Tapasztalat? Mi az előnye és mi a hátránya?
2012. ápr. 8. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Most minden féle sztereotíp megjegyzés nélkül, de ha 13-14 éves vagy, arra bőven elég, hogy apu-val, anyuval, barátokkal, barátnőkkel smsezz rajta és telefonálj.Akad, lassú, nincs 3G antenna, tehát 3G hálózaton nem képes lógni, ez egy gyerekeknek való chatelős telefon.Ha játszani akarsz rajta, vagy internetezni, akkor kapásból felejtős.A WiFi meglétében is kételkedem, ha jól tudom van, ha nincs, akkor nincs.Olyan színben érdemes venni, amelyikben tetszik, újonnan szerintem 20 ezernél ne mtöbb ma már, röhej is lenne többet kérni érte, így sem nagyon éri meg ezt az árat.
2012. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát..17 éves vagyok,de lemondok erről a telefonrol mert láttam nemrég boltban a belső részét és nem tetszik:S

a samsung galaxy mini jobban tetszik és szerinted is jobb?

2012. ápr. 8. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
sokkal ...de akkor ha van pénzed akkor inkább ace-t még ha használtan is akkor is jobb
2012. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ace helyett inkább sony live with walkman vagy xperia mini.
2012. ápr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!