Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a NOKIA...

Mi a véleményetek a NOKIA c5-04ról? Panaszok, hibák, stb .

Figyelt kérdés
Nos, mint azt tudni,a hibával és panaszokkal teli NOKIA C5-03 telefon kinézetre és tudásra koránt sem jó. Többek közt én is tapasztaltam. A közel egy hetes telefonomnak elromlott az érintője, teljesen használhatatlan. Volt akinek más gondja volt vele, volt akinek az akkuval volt gondja, volt akinek folyjon kikapcsolt, stb ... Nektek az eléggé elérhető és feltűnően alacsony áron kapható telefonról mi a véleményetek ?

2012. ápr. 7. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:
A fenti címet elírtam. A helyes: NOKIA c5-03
2012. ápr. 7. 20:46
 2/6 A kérdező kommentje:
A fenti címet elírtam. A helyes: NOKIA C5-03
2012. ápr. 7. 20:46
 3/6 anonim válasza:
Nekem lassan 1 éve van meg és kitűnően működik!!!
2012. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a bátyám tegnap este kapta meg a telefont.. Én 12 ő 25 éves (nem féltestvérek vagyunk ;) Amíg az ő nokiája Egyből lefagyott Újra kellet inditani és felrakni a Symbian Bellet.

Így se működik valami fényesen még mindig vannak oldalközti szaggatások stb... De jobb mint volt. ;))


De az én Xperia Mini Pro-m Tökéletesen működik félév után is 1x sem fagyott le ;)


Inkább Ilyet vegyél..


a bátyám is mondta hogy 1 forintot nem adna ki a nokia c5-03-ért ;) Mert ő telenor bónuszprogramba vette :))


Na csók..


12/f

2012. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És amúgy én jobban értek a telefonokhoz mint a bátyám ;)
2012. júl. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy memóriahibától eltekintve (amit valószínűleg a vírusirtóm okoz), nem volt vele bajom.
2013. jan. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!