Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03-ra Android, hogyan?

Nokia C5-03-ra Android, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérésem/kérdésem: hogy lehet Android os-t telepíteni egy Nokia C5-03 készülékre? Valami jó szájbarágós leírás + letöltő link volna a legjobb. :D
2012. ápr. 8. 11:31
1 2
 1/13 bp1985 ***** válasza:
Sehogy nem lehet.
2012. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha androidot akarsz a telefonodra vegyél egy Androidos készüléket de ha ennyit se értesz hozzá,akkor vegyél egy 3210-est az bőven elég neked.De lehet az is okosabb,mint te!
2012. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát Samsung s5230-ra át lehet portolni az 1.6-os androidot, bár semmi értelme, mert döglassú, és baromi sz*r, de symbianos telefonra sehogy nem lehet.Maximum talán egy spb mobile shell android témával megoldja a problémádat, de az sem lesz android.
2012. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet? Akkor ez mi?

http://www.youtube.com/watch?v=-tdz11sQ0V0

Úgy látom ti IT szakemberek vagytok, oldjátok meg ;)

2012. ápr. 8. 11:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az az SPB Shell ...
2012. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Dungens,

Az az SPB shell hogy működik?

2012. ápr. 8. 12:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt írtam is neked, hogy maximum spb mobile shellel lehet max, plusz hozzá egy androidos téma.

Az spb mobile shell az egy launcher, elfedi a nokiás-symbianos kezelőfelületet, lényegében átrajzolja a menüt, és a készenléti képernyőt, az androidos témával hozzá meg olyan ikonok lesznek, meg órák, mintha android futna a telefonodon, de ettől nem lesz android op.rendszere.

Letöltöd az spb mobile shellt, amit kifejezetten nokiákhoz gyártottak, felteszed a telefonra, onnan feltelepíted, majd keresel hozzá egy androidos témát, azt is ugyan így feltelepíted és az spb menüjében a témáknál kiválasztod.

Nem szakemberek vagyunk, csak értünk hozzá, és elsősorban nem itt kérdezősködünk, hanem a google és a youtube segítségével oldunk meg először mindent.Onnantől kezdve, ha egyszer sikerült, többször is menni fog.

De most jön a kérdés, hogy ha nem értesz hozzá, magadtól nem informálódsz, hogy mit hogyan lehet, akkor minek neked ez a telefon? =/

2012. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha szeretnéd tudni/látni, hogy mi az spb mobile shell, akkor nézd meg a hivatalos oldalon, hogy mit tudnak nyújtani, vagy a youtube-on keress rá arra, hogy spb mobile shell for nokia/symbian, és százával lesznek róla videók.Ha kicsit tovább mész és utána írod azt is, hogy android theme, akkor még arról is fogsz videót találni...
2012. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szedtem le egy .sisx csomagot mielőtt kérdeztem volna, de nem mertem feltenni. Alapjában véve nem informatikus vagyok hanem csillagász. :D
2012. ápr. 8. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem informatikus vagyok, hanem automatizálás technikus.

Plusz gondolom ért hozzá még vegyész, boltos néni/bácsi, mindenki, aki utána néz.

2012. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!