Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03-ra Android, hogyan?

Nokia C5-03-ra Android, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérésem/kérdésem: hogy lehet Android os-t telepíteni egy Nokia C5-03 készülékre? Valami jó szájbarágós leírás + letöltő link volna a legjobb. :D
2012. ápr. 8. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Imádom amikor a kérdező hülyeséget kérdez elmondja neki valaki majd a kérdező megmagyarázza, hogy mindenki téved csak ő villamos... Lefikázza itt a népet aztán bemásol egy spb-s videot. Szánalom a köbön...
2012. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kerdező: miért nem merted felrakni a *.sisx- et, hisz az a Symbian- nak a telepítőfájlja... Egyébként legálisan kb 3000 Ft, de könnyen le lehet szedni ingyen + egy aktiválókód és kész.
2012. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 SIDLER22 ***** válasza:
Én nekem tök mindegy hogy androidos-e az enyém vagy nem. Én csak azt akarom hogy fusson rajta a Teamviewer és a Skype. :I
2013. nov. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!