Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukámat idegen számok...

Anyukámat idegen számok hívogatják pl:+421232112230 +3618147848 mi a sza*-t akarnak? Annyira idegesítő. Fel venni meg nem meri nehogy valami csalók és le szedik a telról a pénzt

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És azt megmondanád nekem, hogy miféle sötét varázslat az, amivel a hívó le tudja szedni a pénzt a hívott fél kártyájáról?Ami persze csak akkor lehetne, ha feltöltő kártyás, de nem.Senki nem fogja tudni leszedni a kártyájáról a pénzt, csak maga édes anyád, ha majd ő hív valakit.Ha számlás előfizetése van, akkor meg még annyira sem lehetséges.
2012. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kártyás. de m1. inkább arra lennék kiváncsi hogy mi ez a szám?
2012. máj. 4. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
A második egy pesti vonalas szám, google aéapján valami direkt marketing ( [link] Az első egy szlovák szám ,elvileg pénzlehúzós-emeltdíjas történet google alapján ( [link] Az emeltdíjas hívások fogadását le lehet tiltani egyébként, hívjátok fel a szolgáltatót.
2012. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első: de, lehetséges, volt már rá precedens sajnos.
2012. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Engem pl. maga a vodefone zaklat állandóan, vagy hivnak valami ajánlattal vagy jópofa sms-t küldözgetnek. Simán feketelistára tettem őket is.

2012. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mr.flash nincs ilyen, aki ilyen történetet ir az hazudik.

Nyugodtan felveheted, csak az ő számlája merül. A szolgáltató pedig alaphelyzetből nem támogatja az emeltdijas hivásokat, külön kérned kell hogy ezt elérd.

Meg megmbonthatatlan hivások és egyéb zöldségek.


Milyen sztori jön ez után, autó amin nincs fék?

2012. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vedd fel és beszélj a hívóval és meg fogod tudni, hogy mit akar.


Olyanra még nem volt precedens, hogy te gyanútlanul felveszel egy telefonhívást és neked kell fizetni érte - tudtodon kívül.


Olyan volt a régi anti világban, hogy R beszélgetés, amikor a kezelő megkérdezte, hogy xy és keres és, hogy vállalja e a hívó, hogy fizeti a hívást. Elfogadás esetén kacsolta össze a két felet. ( Egyébként szerintem még ma is létezik ez a szolgáltatás, de már nem nagyon hasznáják )

2012. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valóban, átgondoltam, nem hívás hanem sms volt még anno 5-6 éve, anyám macerált valamit és utána lett egy 25ezres számlája, 700ft/sms-el húzták le. Szóval valóban sikerült hülyeséget mondani. :D


Egyébként nem tudom, lassan 10éve van ez a számom, még egyszer nem hívtak ilyennel, 2-3 telemarketinges próbálkozott, de közöltem velük hogy a továbbiakban nem járulok hozzá hogy marketing célokra felhasználják az adataimat, azóta semmi.

2012. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az emeltdíjas hívások fogadását le lehet tiltani egyébként, hívjátok fel a szolgáltatót."


Flash, nagyon jó válaszokat szoktál adni itt GYIKon - komolyan, minden irónia nélkül mondom.


Ám, ne haragudj de ilyen nincsen :D Emeltdíjas hívás fogadás :D Elmehetnél a tanácsadónak a telefonadós Matolcsy mellé :D

2012. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez van mikor olyanról pofázok amihez nem értek, és google alapján informálódok, plusz nem emlékszem pontosan valamire. Így újraolvasva szerintem is nettó hülyeség ez a része annak amit írtam, kicsit megkeveredtem mert nem ugrott be hogy mi volt anno a sztori.
2012. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!