Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt választanátok?

Milyen mobilt választanátok?

Figyelt kérdés
Ha mindegy lenne hogy mennyibe kerül, melyik mobilt választanátok szívetek szerint?
2012. máj. 1. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Desire ház, egy 4"-es kijelzővel, samsung omnia7 kamera moduljával, egy 1.4-es snapdragon proceszorral(ennyi bőven elég), motorola razr maxx akksival, de jobb lenne 3000-3500 mAh-os :D, gyári ics-sel, és vagy a sense 4-gyel, vagy a gyári skinnel.Meg egy gyári 16 gigás tárhely is elég lenne. :D

Ez egy álom mobil lenne, ettől fügetlenül maradok a desire-öm mellett, mert mindazt el tudom intézni rajta, amit egy 3-4szer drágább telefonon.

2012. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én egy sony xperia s

vagy htc one x de inkább az xperia

de most nekem nem kell új telomeg vagyok elégedve a sajátommal

2012. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Desire külső (most is az van ...imádom) Apple A5X ,retina display, iOS
2012. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éljen a Desire! :D Két éve is remek gép volt, most is az, két év múlva is elégedettek lesznek vele az emberek, ha lesz még egyáltalán jó állapotban.
2012. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LinuxPower ***** válasza:

HP Prē 3

Nokia N9

Nokia N900

Samsung Droid Charge

Motorola Aura

2012. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HTC One X 7000mAh-os akksival XD
2012. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!