Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt választanátok?

Melyik mobilt választanátok?

Figyelt kérdés

iphone 4

samsung galaxy s

samsung galaxy s2

és miért azt is írjátok le


2011. márc. 2. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

galaxy s2

mert az az eddig bemutatott telefonok legjobbja!

2011. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Erre a kérdésre már ezerszer válaszoltunk. De akkor még egyszer utoljára.

A nagytöbbség a Samsungot választaná. Azért mert szép, sokat tud, mert Samsung, mert Android-os.

Én az Iphone-t. Mert szép, sokat tud, és nem Android-os.

De tökmindegy ki melyiket választaná, úgysem ez alapján döntesz.

2011. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

19:01

Kijavitanálak. A nagy többség nem azért ajánlja a Galaxy S2-t, mert Samsung, hanem forditva. Sokan azért ajánlják az iPhone-t, mert a hátán van egy alma.

2011. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
90%
Én a Samsung Galaxy S-t, mert nekem olyan van már..úgy volt, hogy Iphone 4-et veszek, de jobban megtetszett a galaxy és annál maradtam..nem bántam meg.:D
2011. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
61%
iphone 4
2011. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Miért is?
2011. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Majd szóljatok ha meguntátok ezt a fújolást. Nektek sem az almával van a bajotok, hanem azzal, hogy drága, és kevesebben veszik mint pl a Samsungot. És ha van 100 emberből 10-nek abból 6 azért veszi, mert Apple. A többi 4-nek meg tetszik. Én sem értem miért ilyen drága, mert a 6 számjegyű árát nem éri meg. Viszont k*rva jó telefon, és nekem nem azért van mert almás. Volt már LG-m, Nokiám, Samsungom, Sony Ericsson-om de az Iphone jön be a legjobban. Nem vágok fel vele, nem veszem elő az utcán. Egyszerűen csak tetszik.
2011. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, az emberek, főleg a magyarok azért nem bírják az Apple -t mert drága, nem azért mert buta. Kimennétek angliába, megkérdeznétek pár embert az utcán mi a véleménye az Apple-ról, nem fogja leszarozni. Kint teljesen megszokott, azért mert itthon kevesen tudják megvenni, nem kell leszólni, mert te nem tudod megvenni, vagy neked nincs olyanod. Kint szinte minden embernek van legalább egy iPod-ja. Gratulálok azoknak az embereknek, akik az ár alapján szólnak le egy telefont, hű milyen drága és Apple... (Ezzel az erővel inkább rühelljük Bill Gates-t és az egész Microsoft-ot.) Gondoljatok bele, mennyit dolgozhatnak egy ilyen kis szerkezeten, hogy minden a helyén legyen, blabla, valaki meg jön és leszólja. Milyen dolog már...
2011. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok mellesleg én is inkább a Samsungot választanám, mert az iPhone-nak kevés hasznát tudnám venni itthon, és nem igazán kompatibilis az itt megszokott dolgokkal, és inkább külföldre alkalmazkodott.
2011. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!