Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt választanátok?

Melyik mobilt választanátok?

Figyelt kérdés

iphone 4

samsung galaxy s

samsung galaxy s2

és miért azt is írjátok le


2011. márc. 2. 18:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem szóltam le, sőt tisztelem az egész Apple klánt. :)

Csak megkérdeztem, hogy miért venné az iPhone4-et a Galaxy S2 ellenében, amelyre olyan válasz jött volna, hogy mert alma van a hátán. Csak nem jött, jobb is igy. Itt nálunk éppen forditva van a helyzet, mint azt ahogy leirtad. Nálunk az Apple az etalon, a király. Sokak számára a többi mind szar, semmit nem ér, ezért is kérdeztem rá, hogy ő is ilyen elfgult barom vagy komoly indoka van. Nyugaton viszont pont olyannak tekintik, mint a többi telefont.

2011. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Viszont itt igen sokan le is szólják a gyakorikerdesek.hu felhasználóinak a fele. És ez igazán nem is neked szólt, hanem úgy általában, aki ilyen rosszindulatú a kütyükkel szemben.
2011. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Bányai Sándor válasza:
0%

egyiket sem.

a telefon ott kezdődik hogy sony ericsson.

a nokia sem rossz de az megdöglött lassu.

leg okosabb teló a sony ericsson.

ezt jegyezd meg,

2011. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, te meg azt jegyezd meg, hogy a legokosabb helyesen egyben van írva. Másodszor, Sony (nagybetű) nem a legprofibb, a telefon maga minőségtelen műanyag több típus is, sok hibás készülék van Sonyban. Igaz, a telefon ott kezdődik, hogy Sony, és a mezőny egyre erősödik, és a Sony van a tápláléklánc legalján. A telefon a Motorolával, vagy a Samsunggal folytatódik, a nyertest mindenki döntse el magának, de mindenképp nem Sony lesz az.
2011. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a Galaxy S !!!
2011. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:36


És mégis melyik Sony Ericsson a legjobb?? A Neo vagy az Arc, amely az idén jelenik meg, de tudásban és felszereltségben a tavaly májusban megjelent Galaxy S-el van egy szinten?? Ne röhögtess, mert ezzel mutatod taplóságod.

2011. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A Sony Ericsson nagyon ráállt a zenelejátszásra. Ez kétség kívül nagyon jó benne. De ezen kívül semmire sem jó.
2011. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen az iPhone 4-et ajánlanám. Nem sokkal drágább mint a Galaxy S ugyanakkor az összeszerelés minősége, az anyaghasználat, a kijelző felbontása, a belső memória, az oprendszer, a 400.000 alkalmazás, a 3 tengelyes gyroscope, és felhasználói élményben simán odaveri a többi telefont. Az Apple mobilok felhasználási területe szinte végtelen, mindenre van program, na és a játékok is iPhone-ra a legdurvábbak. Nekem iPhone 3GS-em van, most készülök váltani iPhone 4-re, és meg sem fordult a fejemben hogy másik gyártó telefonjai közül válasszak.
2011. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
41%

Ha már annyira iPhone 4-et akarsz venni akkor inkább vegyél HTC Desire-t mert abban olyan cuccok vannak...

De ha mégis ezek közül kéne választani akkor a Samsung Galaxy S-et mert az talán a legjobban megbízható mobil.

2011. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Bányai Sándor válasza:

igaz mindegyik jó telefon meg minden,de a sony sokkal többet tud mint ezek a szarok...

mind műanyag és kész egyik sem isten,de a Sony akkor sem lassul be a szgépen,mint a samsung meg a nokia na meg a motoroláról ne is beszélgessünk ha nem eredeti szoft van rajta.

a bátyám most vett n95 öt meg egy galaxy s-et egyik sem tud annyit mint a sony....ennyit a samsungról meg a nokiáról..

2011. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!