Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hagytátok már el telefonoto...

Ti hagytátok már el telefonotokat?

Figyelt kérdés
Elhagytam a Samsung Galaxy Ace telómat. Veletek volt már hogy elhagytátok/és/vagy/ellopták a viszonylag modern telefonotokat? Amin esetleg sok pótolhatatlan dolog volt, pl képek videók telefonszámok? Mit tettetek? Rendőrségre mentetek? Ha igen akkor megtalálta a rendőrség?
2012. ápr. 16. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszer, a táskámmal együtt. Természetesen a telefon nem lett meg, de legalább az igazolványaim visszaküldték.

Pótolhatatlan dolog nincs a telefonomon, mindenről azonnal biztonsági mentést csinálok (azaz mindent dropboxba pakolok, ami aztán egy külső szerverre is elmenti, és a számítógépemre is szinkronizálja, így három helyen is megvannak az adatok).

2012. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mosolyogj! válasza:
Én egy hete hagytam el a telómat, letiltattam a számot és visszamentem megkeresni, de nem lett meg, mivel csak elhagytam és nem lopták el nem mentem a rendőrségre.
2012. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
nem vagyok olyan béna hogy elhagyjam
2012. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mosolyogj! válasza:
Nem kell ahhoz bénának lenni, még te is járhatsz így és akkor majd lehet hogy kisebb lesz az arcod...
2012. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én egyszer elhagytam a villamoson. Egy nagyon rendes fazon találta meg, aki épp ment dolgozni egy házfelújításra vagy mire, ott odaadta a tulaj fiának, hogy keressen meg. Ő felhívta anyumat, mert vele beszéltem utoljára így ő volt a híváslistán. Így a telefon vissza jutott hozzám.


:-)


Ezért örökre köszönet!

2012. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
Még nem hagytam el, de a biztonság kedvéért felraktam a Seek droid nevű progit. Ingyenes, regisztráció után gps-el követhetem a telót.
2012. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem hagytam el egyik telefonomat se:)
2012. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
figyelek az értékesebb holmijaimra. szemüvegen kívül nem hagytam még el semmit.
2012. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére én sem hagytam még el egyet sem..
2012. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!