Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek nem gond kezelni az...

Nektek nem gond kezelni az érintőképernyős telefonotokat?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén nagyot csalódtam benne. Ha kézzel kezelem, de sokszor még ha a tollal is, nem reagál azonnal a böködésre, hanem van, hogy másodszorra, harmadszorra.

De ha elsőre reagál, azért ez a gyakoribb, akkor is kényelmetlen sms-t írni a tollal, mert kényelmetlenül vékony azt szorongatni. Ha meg kézzel próbálnám meg pötyögtetni a szöveget, van, hogy nem találom el a betűt, ha vízszintesen van a telefon. Ha meg függőlegesen tartom, vagyis a c betűhöz 3x kell megnyomni a billentyűt, sokkal gyorsabbana haladnék a hagyományos gombos készülékkel, pláne, hogy nem is mindig reagál a nyomkodásra.

Most készülök lecserélni ezt a sz.art, már egy éve megvan, tetszik azért az érintőképernyős, de nem tudom, mindegyik ilyen?

Az enyém LG márkájú, olcsóbb kategóriába tartozott.


2011. dec. 22. 13:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja, és 2(!) naponta lemerül, ha elküldök ill. fogadok pár sms-t, lebonyolítok néhány hívást.

Ha egyáltalán nem használom, csak be van kapcsolva, akkor sem bírja 3,5 napnál tovább. Iszonyú gáz.

Már komolyan azon gondolkodom, hogy egy egyszerű, hagyományosat veszek, ami jó sokáig bírja egy feltöltéssel, csakhogy az meg nem igazán tetszik, nincs szép képernyője. :( Nem tudom, mit csináljak.

Mindegyik modern telefon ilyen hamar lemerül?

2011. dec. 22. 13:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neked rezisztív képernyős telefonod van,azzal szoktak gondok lenni.Ez úgy működik hogy ahogy nyomod a képernyőt megszakítod a töltést a két réteg között.Szerintem már nem sok ilyen telefont lehet kapni,a másik fajta a kapacitiv ami már nem a nyomást,hanem tényleg az érintést érzékeli,nekem is ilyen telefonom van és nincsenek ilyen gondok vele mint amiket írtál.Az hogy nem találod el a megfelelő betűt lehet amiatt is hogy kicsi a képernyő,vagyis nálam ez okozott gondot mini okostelefonnál.És igen ezeket többet kell tölteni mint a hagyományos telefonokat,én naponta töltöm az enyémet bár nem csak telefonálásra használom.
2011. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt hiszem, mégiscsak egy hagyományosat veszek. Legalább spórolok a pénzzel.

2011. dec. 22. 15:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha intenzíven használod naponta kell tölteni , de itt az a probléma h rezisztív telefont vettél , ha kicsit felsőbb árkategóriába gondolkozol : Nokia Lumia 800 , iPhone 4/4s ,Htc sensation akkor nemfognak ilyen problémáid adódni , össze sem lehet hasonlítani . Viszont ha nincs annyi pénzed , vagy csak nemakarsz annyit költeni akkor az olcsóbb androidos mobilok is bőven jók
2011. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Véletlenül nem Lg kp500 vagy kp502-es telefonod van? Mert akkor megértem. A drágább érintősök, amiknek kapacitív a kijelzőjük, sokkal jobbak. Én is úgy voltam vele mint te, de aztán vettem a kp502-m helyett egy Samsung Galaxy S-t...megváltás. Minden esetre, ha neked jobb a gombos, akkor vedd azt. Végül is magadnak veszed a telefont. Csak ezekből már elég silány a választék.
2011. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De az van, LG 500-as, most hogy rákerestem a gugliban, hogy hogy néz ki, ez az a típus.
2011. dec. 27. 01:56
 7/12 A kérdező kommentje:
LG Kp500
2011. dec. 27. 01:57
 8/12 anonim válasza:
Akkor nem is csoda, hogy nagyot csalódtál. Az LG kp500 (502) és a Samsung Star a leggagyibb érintőképernyős telefonok.
2011. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vettem azóta egy Samsung Chat 335-öt!

Annyira örülök, végre egy normális, gyönyörű telefon, tökéletes! Életem eddigi legjobb telefonja, komolyan, ezt pont nekem találták ki. :D Nagyon jó vele sms-t írni. Az akksi 5,5 napot bír, bár nem sokat használom, csak telefonálásra, sms küldésre.

Csak ajánlani tudom mindenkinek, szuper telefon.

2012. jan. 7. 04:12
 10/12 anonim válasza:
Nekem az I900 Omnia érintésre nem mindig reagál pontosan kalibrálás után sem mit csináljak a tellón? World sem müködik ha megnyitom mit csináljak? Lehet hogy letöröltem róla valamit ami a World-hoz szükséges?
2012. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!