Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WiFI iPhone 3G segíítség nem...

Samir kérdése:

WiFI iPhone 3G segíítség nem Kapcsolódik MI lehet a baja? Miért nem kapcsolódik?

Figyelt kérdés

Szoftverfrissítést végeztem a telómon és nem megy a wifi bárhogy próbáplmn mindig azt írja hogy :"Nem lehet csatlakozni ehhez a hálózathoz"

Márpedig Többször is Végeztem Hálózati Beállítások visszaállítását és úgysem, a Wi-Fimell semmi gond sincs mert a haverom telójáról simán csatlakozik, PLS SEGTSETEK???



2012. ápr. 14. 14:02
 1/2 anonim válasza:

Nem kellet volna szoftver frissítened :S


az is lehet a baj hogy a szóban forgó telefon wpa-psk titkosításig bír elmenni. lehet hogy a router a legújjab wpa2-psk beállítást használja! állítsd át wpa-psk-ra vagy wap titkosításra a router (persze ha tudod) és úgy próbálj meg az assest... remélem sikerülni fog.. :D

2012. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mire frissítetted? Nekem 4.2.1 tökéletesen fut minden.
2012. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!