Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a wifi az...

Samir kérdése:

Miért nem megy a wifi az iPhone3G-men?

Figyelt kérdés

Szoftverfrissítést végeztem a telómon és nem megy a wifi bárhogy próbáplmn mindig azt írja hogy :"Nem lehet csatlakozni ehhez a hálózathoz"

Márpedig Többször is Végeztem Hálózati Beállítások visszaállítását és úgysem, a Wi-Fimell semmi gond sincs mert a haverom telójáról simán csatlakozik, PLS SEGTSETEK???



2012. ápr. 14. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha Jailbreakelt, akkor általában a WiFi adja meg magát a leghamarabb egy iPhone-on.
2012. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dw lwhwt vele még mit kezdeni ?
2012. ápr. 14. 12:17
 3/12 A kérdező kommentje:
nem lehet megcsinálni itthonról házilag ?
2012. ápr. 14. 12:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem nem.A legtöbb ismerősöm jailbreakelt iPhonján a wifi pár hónap után megadta magát, rosszabb esetben 2 hét.

Hardverapródon is a jailbreakelteket úgy hirdetik, hogy nem wifi hibás, mert akkor nagyobb esély van eladni.

Sosem volt iPhone-om, nem is kellene soha, nem tudom, hogy a jailbreak miatt miért történik ez, de nem ritka eset, az tuti.

2012. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi koze nincs a jailbreakhez ,inkabb router-t kellene ujrainditani
2012. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
DeTöbbször is újraindítottam és ugyanaz :S
2012. ápr. 14. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Letezik a wifi hiba iphone 3g-n,de akkor halozatot sem talal ,ledoglik a wifi chip tapellatasa ,be lehet kapcsolni ,de nem talal semmi jelet . Ez hw problema es nagyon nem fugg ossze a jailbreakkel olyannyira nem,hogy a jailbreak az application cpuban fut a wifit pedig a baseband processzor vezerli .
2012. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem lehetne az megcsinálni ?
2012. ápr. 14. 13:07
 9/12 A kérdező kommentje:
" csatorna van a Wifi M nél A kikódolthoz azt íra hogy nem lehete kapcsolódni, a kódolthoz meg azt írja folyamatosan,hogy nem jó a jelszó pedig TUTI,hogy jó.
2012. ápr. 14. 13:28
 10/12 kukxy válasza:
nekem is ez a gondom, sikerült valamit csinálni?
2013. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!