Az iphone vizallo?

Figyelt kérdés
sokszor hallom hogy vizallo,vagy csak apple fanok talaltak ki?

2012. ápr. 13. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Próba? :)
2012. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az a kérdés, h MENNYIRE.

Mert én pl. beleejtettem egy vödör vízbe, lement az aljára. Kikaptam rögtön, de azért megfürdött. Semmi baja nincs.


Aztán lehet, hogy ha pár másodpercet ázik, akkor kivégeztem volna.

2012. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem vízálló.
2012. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyik ismerősöm pl. szakadó esőben elővette mert sms jött neki és az ég világon semmi baja nem lett. Kérdeztem is tőle hogy nem lesz-e valami baja, de ő azt mondta hogy bizonyos mértékben vízálló.
2012. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próba szerencse :)
2012. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ma 16:46: Ez azért lehetett, mert csak akkor lesz baja a víztöl, ha a belsejébe jut.


Az iPhone pedig nem müanyag vacak módra van összerakva, így az illesztéseknél egy csepp víz se tud bemenni. Ha eltudod kerülni, hogy a csatlakozókon keresztül bemenjen a víz, akkor az esö se fog neki ártani :)

2012. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy szerencsem lessz ha megprobalom,de nem is akarom..
2012. ápr. 13. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig minden telefon vízálló, tehát esőben semmi baja nem lehet, persze nem zuhogóesőben, de ha pl az esőerdőben sétálni mész és közben facebookozol, akkor lehet hamar felmondja a szolgálatot a páratartalom miatt.

De ha a Balatonba bemész és a fürdőgatyádban van a telefonod és bent vagy egy 2-3 percet, akkor game over. Vagy szerviz, vagy a rizses história (bár nem hiszem, hogy igaz) vagy ha tudod szétszeded és kiszárítod....de lehet utána zárlatot fog kapni a vízben levő sók miatt.

Ha desztillált vízben fürdeted meg, akkor nem lesz semmi baja....elvileg...gyakorlatilag meg kitudja...

2012. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!