Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE blade vélemény?

ZTE blade vélemény?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a ZTE blade telefont. Személyes tapasztalatok és vélemények érdekelnének! A válaszokat előre is megköszönöm! 18/L

2012. ápr. 2. 20:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mikor volt neked live-od?


Szvsz sose...


T-mobile szervízben dolgozok, de ilyen hibával sose találkoztam.

2012. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 hurikan23 ***** válasza:

"Alig volt rajta pár zene,se se kép csak a gyári,semmi programok.Volt amikor le fagyott elvittem a szervizbe és azt mondták hogy semmi baja,és hogy nem én voltam az első aki ilyen problémával vitte el.Magyarul SZAR EZ A TELEFON!!!! Hála az égnek én megtudtam szabadulni tőle."


Elvitted a szervízbe? És ott mit csináltak vele?

Gondolom nyomtak neki egy szoftverfrissítést...

Az meg egyszerűen hihetetlen, hogy azt mondják, hogy semmi baja. Ezt egy t-mobile szervíz nem is tudná megállapítani, ilyen esetben tovább szokták küldeni a márkaszervízbe és ott majd szépen bevizsgálják, ha pedig tényleg hardverhibás és garanciális akkor pedig cserélik, ha nem javítható.

Ha t-mobile-ba vetted akkor pedig még garanciális, mivel múlt év októbere óta kapható náluk...


Mondjuk ilyen hibáról eddig én még nem hallottam sose, hogy egy teljesen alap live with walkman, mindenféle telepített app nélkül csak úgy lefagyjon.


Ui:Hibás sd kártya okozhat egyébként ilyen rejtélyes fagyásokat...


"Még annyi hogy nézd meg zte blade még mindig egy nagyon kelendő telefon,liwe white meg nem kell senkinek.egyik szolgáltató már kínból is levitte az árát hogy vigyék."


Live with walkman nem kell senkinek? T-mobile egyik legkelendőbb telefonja jelenleg, annyira nem kell senkinek, hogy készlethiány szokott lenni elég gyakran.


A másik, hogy nem kínból lett 36000 ft. Kivették a kínálatból a sima xperia mini-t, ami 40000 volt akkor és ezt tették a helyére. Telenornál is 42k-ért kapni...

2012. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ha annyira okos vagy akkor nekem mért akadozott!!!!!!"


Nem tudom nálad miért akadozott, de mennyi pénzed van?

Lefogadom veled bármekkora összegbe, hogy neked ugyan nem volt sose ilyen telód, de még csak nem is próbáltad.

Tudod te egyáltalán, hogy milyen proci van a live-ban? 1 ghz.

Ezenkívül semmit se tudsz róla. Az ne zavarjon, hogy armv7 architektúra, kapásból kb. 5x erősebb, mint ami a blade-ben van.

Azt, meg ne haragudj, de nem hiszem el, hogy ez akadozik.

Az összes 2011-es sony ericsson modellben ugyanaz a hardver van, mint a Live-ban, ugyanaz a proci, ugyanaz a gpu, i tak dalse. Ugyanez van az xperia mini-mini pro-ban, xperia ray-ben, neo-ban és az arc-ban is. Soha nem hallotam én se, hogy bármelyik is akadozna meg állandóan lefagyna.

Szvsz neked fingod sincs, hogy mi is az a SE Live with walkman, nemhogy volt valaha is ilyened.

Ha ez a proci-gpu páros ilyen szar lenne, akkor az összes 2011-es xperia is szar lenne, mivel hardveresen tök ugyanaz mind.

Nem kell a süket duma, bármelyik 2011-es sony ericsson-hoz képest elavult a blade és ennyi. Ha ezt ti nem látjátok be, az a ti problémátok.

Én, mint írtam korábban a blade-ről váltottam erre az állítólag szarra, de én legalább az igazat írom, nem, mint te, aki szvsz még a kezébe se fogott egy live-ot, nemhogy használta volna.


Ui:


Ha kifogtál egy esetleg hibás live-ot, azt kötve hiszem, hogy ne cserélnék ki gariban...

2012. máj. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!