Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE blade vélemény?

ZTE blade vélemény?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a ZTE blade telefont. Személyes tapasztalatok és vélemények érdekelnének! A válaszokat előre is megköszönöm! 18/L

2012. ápr. 2. 20:11
1 2 3
 11/23 drabbant15 válasza:
Nagyon jo telefon. csak az aksi nem nagyon birja.nekem wifizéssel 3 orát bir ki. de ezt leszamitva nagyon jo
2012. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem is Blade-em van, és én nagyon szeretem! :) Állatira jó telefon, és igen vannak olyan ismerőseim, akik az IPhone-jukkal menőznek meg minden, és lenézik azokat akiknek pl olyan van mint nekem, DE most nem azért ez a telefon pont annyit tud ami csak kellhet! Lehet hogy nem a világ legeslegjobbja (ami nem jelenti azt hogy szar!!), de amint írtad már előbbre hogy te mikre használnád, azokra tökéletes. :)) Remélem tetszik! Én odavagyok érte, pláne azért, mert a fényképezőben van fókusz mód, ami sok telefonban nincs, és főképp akkor válik hasznossá, ha egy szöveget akarsz lefényképezni, esetleg suliban amikor hiányoztál és mondjuk a munkafüzetet :PP Mindegy. :DDD
2012. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A live white walkmant ne vegyél tapasztalatból mondom 1gh-es procesor van benne de akadozik.A zte blade-ről csak jókat mondanak.
2012. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A fenéket akadozik...
2012. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"A live white walkmant ne vegyél tapasztalatból mondom 1gh-es procesor van benne de akadozik."


Akadozik? 4 hónapja van live-om, de nálam ezidő alatt baxott egyszer is akadozni. Előtte meg blade volt, na annál aztán még főzött rommal is gyakorta előfordult. A gyári romról meg nem is mondok inkább semmit.

2012. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 hurikan23 ***** válasza:

"A live white walkmant ne vegyél tapasztalatból mondom 1gh-es procesor van benne de akadozik.A zte blade-ről csak jókat mondanak."


Jókat mondanak? Még ma is, úgy 2 évvel a megjelenése után?

Ne zavarjon, hogy ma már 25-ért lehet pl. armv7-es telót kapni pl. a huawei ascend y200-as.

Komolyan meddig fognak még egyesek ettől az elavult zte blade-től ájuldozni?

Az, hogy a live meg akadozik...


A faxomnak volt vele tapasztalata nem neked...

2012. máj. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nálam az, hogy elavult nem műszaki adat.

Autóból sem a legerősebbet, a leggyorsabbat veszem (azon az alapon, hogy az a jobb), hanem azt, ami kiszolgálja igényeimet.

Addig, amig egy készülék használható arra, amire szeretném, akkor az megfelel.

Azért ne felejtsd, hogy a Huawei félakkora felbontású kijelzővel bír, és félannyi RAMja van...

Ebből a félannyi RAM az érdekesebb, kijelző nem annyira, persze a különbség látható...

2012. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Autóból sem a legerősebbet, a leggyorsabbat veszem (azon az alapon, hogy az a jobb), hanem azt, ami kiszolgálja igényeimet."


Az autós példa azért messze nem a legjobb, inkább akkor már egy számítógéppel hasonlítsd össze. Számítógépből is megvennél egy p4 gépet miközben hasonló áron vagy kicsit drágábban kapsz egy dual-core-t is?


Meg az, hogy kiszolgálja az igényeidet? "Felejtettem, de nagyon nem mindegy: First_Strike ROM van rajta, saját modifikációval. Cserélt camera és videoprogram, ezzel megy a 640*480 felbontás."


Mindenféle buherálás után ahogy elnézem már kiszolgálja, de kinek mik az igényei attól is függ.

1 éve a blade-et olyan 40 körül lehetett kapni, nem tudom mikor vetted, de ma már egy csomó telefon van ami jobb nála hasonló áron. SE Live with walkman vagy a legújabb alcatel ot 995, ugyanannyi most a nyitóára, mint a blade volt anno.

2012. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Hurrikán23


Emlegesd másnak a f:::od,Ha annyira okos vagy akkor nekem mért akadozott!!!!!!!!Alig volt rajta pár zene,se se kép csak a gyári,semmi programok.Volt amikor le fagyott elvittem a szervizbe és azt mondták hogy semmi baja,és hogy nem én voltam az első aki ilyen problémával vitte el.Magyarul SZAR EZ A TELEFON!!!! Hála az égnek én megtudtam szabadulni tőle.

2012. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy nézd meg zte blade még mindig egy nagyon kelendő telefon,liwe white meg nem kell senkinek.egyik szolgáltató már kínból is levitte az árát hogy vigyék.
2012. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!