Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE blade vélemény?

ZTE blade vélemény?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a ZTE blade telefont. Személyes tapasztalatok és vélemények érdekelnének! A válaszokat előre is megköszönöm! 18/L

2012. ápr. 2. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Most már késő!!

tetszeni fog...

2012. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha kell még visszavonhatom, utánaolvastam egy pár cikknek, de érdekelnének saját vélemények! köszönöm a választ!
2012. ápr. 2. 20:22
 3/23 anonim ***** válasza:

Ma már kissé elavult.


Inkább sony live 36-ért.

2012. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ami jön, kizárólag saját gondolatom, nem kell egyetérteni vele.

Az hogy elavult, nálam annyit jelent, hogy nem, vagy alig használható.

Azért nem lehet elavult, mert már vannak nála újabbak, többet tudók, de ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül azt kell birtokolni.

Vannak autók, amelyek 80, aztán 120, 150, 200 meg 250 Lóerős.

Mégsem a 250-essel járok, mert tökéletesen megfelel pillanatnyi elvárásaimnak a 120-150.

Ha nem használom a nagyobb teljesítményt felesleges többet adnom érte.

Bladem szaggatás nélkül viszi a konvertálatlan DivX-et, FlashPlayerrel a Youtube videókat.. Angriborzot ne kérdezd..

Nekem ennél nem kell több, mi az amire ez a teljesítmény nem elég, amely fentieket tudja?

2012. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Felejtettem, de nagyon nem mindegy: First_Strike ROM van rajta, saját modifikációval. Cserélt camera és videoprogram, ezzel megy a 640*480 felbontás.

Igényesebb dolgokhoz tenyérnyi lencsével rendelkező fényképezőt és nem alsókategóriás kamerát használok, mert tudom mi az és szeretem a minőséget.

2012. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

" Bladem szaggatás nélkül viszi a konvertálatlan

DivX-et, FlashPlayerrel a Youtube videókat..

Angriborzot ne kérdezd.."


Nos volt nekem is egy blade-m azon flash player nélkül is vitte a youtube videókat...

De ne menjünk inkább bele, most 36-ért lehet kapni a live-ot a t-mobilnál, akkor miért venne valaki közel hasonló áron blade-et?

Az meg a másik, hogy a gyári rommal szinte használhatatlan volt, azzal az "angryborz" eléggé akadt a nehezebb szinteken...

2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A blade-ről nekem is az a véleményem fél év használat után, hogy csak akkor vedd, ha hajlandó vagy bütykölgetni.

Én ma már biztosan nem vennék.


Sokkal jobb telefonok vannak ma már hasonló áron, sokkal modernebb hardverrel, a fent említett live with walkman azt leszámítva, hogy 3.2-es a kijelzője és "csak" 320*480 a felbontása, kb. reggelire megeszi tudásban.


Ha telefonálásra, facebook-ra vagy más hasonló egyszerűbb feladatokra használod akkor tökéletes a blade, de egyébként nem fogod megúszni a főzött rom felrakását és a proci húzást stb.

2012. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a telefon arra kell, hogy tudjak rajta zenét hallgatni, internetezni, telefonálni és fényképezni. Remélem a célnak megfelel. Árban pedig azthiszem jól járok vele: 20000ft körül van, kedvezményesen. Az eddigi véleményeket köszönöm!
2012. ápr. 3. 15:50
 9/23 anonim válasza:
Nekem elmúlt egy éves a Bladem. Tökéletesen működik. Nem volt vele semmi baj. Az egyetlen hiba amit a blade produkál a pixelhiba majdnem minden készüléken vagy egy pixel ami más színű mint aminek kellene lennie. Nekem is van de nem zavaró. Ha újra vehetnék telefont újra ilyet vennék. 20 ezerért pedig mindenképpen ez a legjobb választás a piacon :)
2012. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Én 10 000 Ft-ért vettem, vadiújan, a djuicenál. Bár még most tanulgatom az okostelefonokat, nekem állatira tetszik, semmi baj nincs vele. ( Eddig. 1 hetes.)
2012. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!