Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Mini jó...

A Samsung Galaxy Mini jó telefon? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni??

Nekem csak az a lényeg,hogy tudjak telefonálni rendesen,feltudjak csatlakozni a wifire,tudjak internetezni és tudjak normális képet készíteni.

Kérdeztem barátaimat akiknek ilyen telefonuk van,teljesen megvannak vele elégedve. Ha ez nem jó telefon akkor mit ajánlotok, ami olcsó? (kb. 30-40 ezer)



2012. ápr. 1. 10:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Sony Ericcson Live with walkman 100x jobban megéri.De ha csak ezekre a dolgokra kell amit leírtál akkor számodra tökéletes a mini.

Viszont a Live a mininél minden szempontból többet tud.

A live a T-nél 8k -val kerül többe mint a mini.

2012. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

aha, érdemes megvenni :$

telefonálásra, wifire, képkészítésre tökéltes :)

nekem is ilyenem lesz, de már próbáltam és nagyon jó kis teló

de ha neked nem tetszika akkor itt van pár telo amit még ajánlok:

xperia, zte, nokia újabb érintős telók is nagyon jók :)

2012. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Oké.Őszintén megmondom nem nagyon szeretem a Sony-kat , de köszönöm szépen a válaszod. :)
2012. ápr. 1. 11:00
 4/23 anonim ***** válasza:

Hát ne szeresd a sony-kat, de attól még nem az egyik legelavultabbnak számító telefont kéne megvenni...


A sony live mindenben jobb, armv7 proci, hd videófelvétel, lesz rá android 4, sokkal jobb kijelző stb.

2012. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%

Galaxy Minit nehogy vegyél! qVGA kijelzője van és pl. este sötétbe használod akkor nagyon elkezd fájni a szemed! Nem vicc, volt ilyenem és egyből le is cseréltem. Videózásra nem alkalmas (nagyon kicsi a felbontása), fényképezésre nagyon kevés a 3MP kamera, játékot nem nagyon tud futtatni, Angry Birds nagyon szaggar, nem lesz rá ICS (hivatalosan még Gingerbread sincs rá). Ja és a TouchWiz nagyon csúnya felület. Semmi extrát nem ad. Sonyban legalább van TrackID, Timespace, Mediaspace stb...

Halgass a többiekre Live with Walkman t vegyél.


Yupiter

2012. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nagyon kerüld el a Galaxy Minit! Vegyél SE Live-ot.
2012. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem csak annyira kell, hogy tudjuk Facebookozni,YouTubeozni,telefonálni és fényképezni.

Ezek után még meggondolom,hogy ilyet veszek-e...

A Sonyval sincs semmi bajom, de abból is csak az Xperia-t szeretem.Azt mondják a Nokiák nem annyira jók...

Ha még tudtuk valamit ajánlani,véleményt mondani a Galaxy Miniról azt megköszönöm. :)

2012. ápr. 1. 14:11
 8/23 anonim ***** válasza:

A sony live gyakorlatilag xperia.

Csak nem xperia néven adták ki, de hardveresen gyakorlatilag ugyanaz, mint a 2011-es xperia-k.

2012. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Így van,tök ugyan az mint az xperia mini csak kicsit átszabták a kinézetét és adtak neki egy Walkman logót...De amúgy semmi bajom nincs a Samsung G minivel.Sokszor volt már a kezembe és nekem jó lenne mindenre amire kéne(kb mint neked kedves válaszoló) de valamiért a Live-hez jobban húz a szívem(nem meglepő,még 18-es vagyok).
2012. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem galaxy minim van.Én teljesen meg vagyok vele elégedve,és a játékok nekem nem akadoznak,pedig van rajta vagy 40progi/játék.Az Angry Birds is simán szaggatás nélkül fut.A fejem sem fáj tőle se este,se nappal,de az igaz,hogy a képernyőfelbontása lehetne picit jobb,de én így is szeretem a telefonom.Én NAGYON szeretem,jó kis telefon. :)
2012. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!