Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Samsung galaxy...

DéHá kérdése:

Segítség! Samsung galaxy mini-m tégla lett mit csináljak?

Figyelt kérdés
annyi a helyzet hogy tegnap letöltöttem egy betűkészletet play-ről és miután beállítottam a kívánt betűtípust felajánlotta h indítsam újra a telót..leokéztam azóta meg csak ha bekapcsolom bejön a samsung felirat és csak rezeg...recovery bejön meg a download mod meg próbáltam is odinnal hogy újra teszem a rom-ot de nem megy...korábban se ment valamiért odinnal hiába próbálkoztam...nincs valami módszer amivel még megtudnám menteni a telefonomat?
2012. márc. 22. 08:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rendben van köszi..akkor majd valamelyik ismerősömnél megpróbálkozom vele...de ha akkor se lesz jó irány a szerviz..de am köszönöm a tippeket :)
2012. márc. 22. 10:01
 12/16 anonim ***** válasza:
odinhoz fel kell tenni egy usb drivert. A kies nem elég.
2013. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem mit modntok?? Nekemis tégla lett a telóm nem tudom miért soha nem csináltam pedig semmit vele..én úgyanúgy próbáltam mint a kérdező 4 fájlos magyar független romot tallóztam be odinba a kies is fenntvan meg utána a külön usb driver dolgot is felraktam.. ha bedugom a telót download módba a gép csiipan majd keresi a szoftvert de x-et ír unknown device.. az odin meg nem csinál semmit, próbáltam rámenni hogy start..látszólag valamiz lefuttat de a teló nem indul újra és semmi nem történik.
2015. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Rossz romot flasheltél fel. Szerviz vagy kuka
2015. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen...

Rossz leírás volt ph-n flashtoolban elfelejtették megemlíteni hogy 4 fájlosnál be kell pipálni a Re-partitiont..legalábbis nekem ezután simán felment.

Annyira hülye azért nem vagyok hogy rossz rommal próbálkozom.

2015. febr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

No, utána néztem.

Riff + JTAG-el meg lehet javítani még a telefont (beégeted vele a bootoloadert és a romot feltöltöd pc-n). Gondolom nem akarsz cirka 40 kilót költeni az eszközre, így javaslom vidd el egy szakihoz. Pár ezerért rendbe hozza (y)

2015. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!