Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Samsung galaxy...

DéHá kérdése:

Segítség! Samsung galaxy mini-m tégla lett mit csináljak?

Figyelt kérdés
annyi a helyzet hogy tegnap letöltöttem egy betűkészletet play-ről és miután beállítottam a kívánt betűtípust felajánlotta h indítsam újra a telót..leokéztam azóta meg csak ha bekapcsolom bejön a samsung felirat és csak rezeg...recovery bejön meg a download mod meg próbáltam is odinnal hogy újra teszem a rom-ot de nem megy...korábban se ment valamiért odinnal hiába próbálkoztam...nincs valami módszer amivel még megtudnám menteni a telefonomat?
2012. márc. 22. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha bejön a download mode ( hangerö le + home + bekacsoló) gomb és ennek ellenére nem ismeri fel a gép,akkor az usb csatlakozó lehet rossz a telefonon . Nem is "csippan" a gép ,az eszközkezelöben nem látod felkiáltójeles eszközként ?
2012. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha bejön a recovery akkor kell lennie wipe opciónak. Azzal vissza lehet állítani a gyári állapotot és remélhetőleg jó lesz.
2012. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Csináltam a wipe módot is...vagyis a rendszer visszaállítást...de semmi...de am fel ismeri az odin hogy csatlakozott..mert sárgán kijelzi fent hogy csatlakoztatva van..csak nem kezdi el rá tölteni a dolgokat

[link] ezt van mindig...de rootolni tudtam más progival szóval nem az usb-vel van a gond itt sztem

2012. márc. 22. 09:25
 4/16 A kérdező kommentje:
az lenne a legjobb ha lenne olyan rom hogy felrakom az sd kártya gökerébe recovery mód és úgy telepíteni..akkor még talán jó is lenne...csak az a baj h szerintem ilyen rom nem létezik..
2012. márc. 22. 09:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Ennek simán jónak kell lennie ,próbáltad már a 4 külön file-al ( apboot,modem,pda és csc ) ?
2012. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen..még azzal is próbáltam..most is próbálkoztam vele kétségbe esettségembe de ugyan ez a probléma áll fent továbbra is
2012. márc. 22. 09:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Az s5570-en nincs olyan recovery,ami sd kártyáról tudna frissiteni , helyileg merre vagy ? Ennek a módszernek egyszerüen muszáj mennie.
2012. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pest közelében lakom..veresegyházán
2012. márc. 22. 09:43
 9/16 A kérdező kommentje:

De nincs semmi másik módszer? csak ez az odin-os?

mert már a kezdetektől le szerettem volna cserélni a gyári rom-ot..de az odinnal soha nem sikerült..érzékeli h csatlakoztatom a telefont..csak valamiért egyszerűen nem akarja elkezdeni telepíteni rá az új rom-ot..már elég sokféle rom-ot kipróbáltam de egyszerűen nem akarja el kezdeni telepíteni

2012. márc. 22. 09:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsol be a telefon,akkor csak ez a módszer van , nem tudom mi lehet a gond , nagyon sokat csináltam már több féle verzióval oda-vissza is és mindig sikerült . Érdemes lenne még megpróbálni másik gépen és ezzel nagyjából az összes tippem elfogyott . Mivel a download mode bejön ,ezért a bootja rendben van ,egyszerüen mennie kell :)
2012. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!