Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n9 vs iphone4 vs galaxy...

Nokia n9 vs iphone4 vs galaxy s vs galaxy note?

Figyelt kérdés

milyen sorrendbe raknátok őket?

A méret nem érdekes


2012. márc. 12. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
s2 akart lenni nem s!
2012. márc. 12. 16:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég vicces hasonlítás!

N9 iPhone és a Galaxyk is teljesen más kategória :D

Nekem Note van, nagyon elégedett vagyok vele.

Döntsd el mire szeretnéd használni, és asezrint válassz.

Én Galaxy S2-ről váltottam Notera.

Nekem a multimédia és a netezés volt fontosabb, ezért döntöttem a nagy kijelző mellett :)

Ha csak telefonálás és játék akkor n9 vagy iPhone...

2012. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül S2. De ha már ennyiért veszel telefont, akkor HTC Sensation XE t vegyél.

Hogy miért? Jobb processzor, anyaghasználat, Beats Audio füles (28 ezret ér), Sense felület. Meg persze ha megveszed az XE t akkor támogatod az AIDS elleni alapítványt.


Yupiter

2012. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyértelműen:

iphone 4s

galaxy note

s2

n9

2012. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Yupiter:

Nem kicsit vagy tévedésben :D

A Sensation XE procia gyengébb a samsungoknál. (független készülékteszter vagyok, úgyhogy nincs vita...)

A fülhallgató pedig egy gyengített vacak változat, olvass utána.

Egyébként a füles azért jobb mint a samsung féle, de megemelem a kalapom aki utazás közben hallja a különbséget :D

2012. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

A független készülék teszter azt jelenti, hogyha sz@r egy készülék, a tesztben lehúzom azt ami van benne.

2012. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismét én..

Yupiternek egyben igaza van, a HTC házait, magasan kiemelkedő minőség jellemzi.

Csakhogy Samsung újrahasznosított anyagot használ egy kis karbonnal keverve, ezért is strapabiró, még ha vacak műanyag hatását kelti is.

2012. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hello.

Én is mobil tesztelő vagyok (tudod ilyen amatőr) és engem jobban megfogott az XE. Gyönyörű a Sense felület, fémház (bár ez plusz súly), és a füles. Én is halgattam már ezzel a fülessel zenét. Elégedett voltam vele. Ami az S2 hőz kapsz fülest az a közelébe se ér (én leginkább Metallica t szoktam hallgatni és az S2 fülesével nem lehet jól hallani a gitárt.)

Kijelző: Samsung ban egy Super Amoled Plus kijelző található. Nekem speciel nem tetszik. Én inkább a természetes színeket szeretem.

Hardver: egymás mellé tettem a 2 telefont. Valahogy az XE gyorsabb volt. :D (Bár nem sokkal.)

Kamera: S2 szebb képeket készít.

Ennyi lenne.


Yupiter

2012. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az N9 jön be a legjobban.c:

Többi már mellékes mellette.

2012. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!