Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vs iphone4-s...

Samsung galaxy s2 vs iphone4-szerintetek?

Figyelt kérdés
Indokot is
2011. okt. 1. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

s2

a sima s is jobb de ez az s2 a porba alázza és még olcsóbb is

super amoled plus kijelző 1,2-es proci 2 magos 1 giga ram stb

nekem is ilyen van vedd az s2-t és nem fogsz csalódni

2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Iphone 4. Nekem az van és szerintem fenomenális. Hihetetlenül minőségi, egyszerűen jó kézbe venni.


Persze nem minden a külső, az érintője villámgyors, nem gondolkodik, nem "kérdez vissza", csinálja amit akarok.


Állítólag túl zárt, viszont AppStore-ba 70 eurocentért rengeteg szuper progit, játékot adnak.


Samsungról nemtudok nyilatkozni, menj el egy üzletbe és próbáld ki, lehet, hogy neked pont az fog tetszeni, ugyebár én "elvakult Alma hívő"-nek tűnök, meg egyébként is szubjektív az egész.

2011. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, még annyi, hogy pár nap és ha minden igaz jön az Iphone 5. Valószínűleg méregdrága lesz, de a 4-es ára le fog menni. (szerintem kb 20-30 ezerrel)
2011. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen SGS2!

az első leírta a lényeget nagyjából!

2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek van előnye-hátránya, de mindkét telefon bőven elfér a jelenlegi top3 telefonba.

Próbáld ki valahol mindkettőt, és döntsd el, hogy az Android vagy az iOS tetszik jobban, egyikkel sem jársz rosszul, csak ízlés kérdése kinek melyik jön be.

2011. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
galaxy s2
2011. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
s2 - az Iphone 4 elbújhat mellete :P ráadásul "jószokás" szerint drágább is mint az s2.
2011. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

már boccs de az s2 bújhat el az iphone mellett .

indokot találsz 5000 et mivel ezt a kérdést minimum 20 an kiírták

2011. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pl miben jobb az iphone?
2011. okt. 1. 22:02
 10/12 bp1985 ***** válasza:
Semmiben nem jobb, csak mychip kapott egyet apucitól, és elvakult. Az összes teszt az sgs2-őt hozza ki jobbra. De mnagad is össze tudod hasonlítani. Nekem volt mindkettő a kezembe egyszerre, sgs2 gyorsabb. Viszont a 2 magot még nem tudod kihasználni.
2011. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!