Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilok közül melyik bírja...

Mobilok közül melyik bírja sokáig? Többi lent

Figyelt kérdés
Melyik bírja sokáig? Pl. Nokiáról vagy Samsungról mi a tapasztalat? Olyan telefont keresek ami minimum két évig bírja. Ezek az okostelefonok nagyon gyorsan lerobbannak? Egyéb dolgot is leírhattok, amit gondoltok.

2012. márc. 11. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Nokia és a Samsung pont nem jó. A Sony Ericsson jó, a Motorola is, drágábban HTC, Apple. A kínaiak is megbízhatóak már, de most épp nincs jó ár-érték arányú telefonjuk.
2012. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudtommal a Sony ericson pont h nem.... sokismerősömnek van sonyericsonja és panaszkodnak, hogy ki-be kapcsolódik, meg elszaródott...:( Én abban nem tudok megbízni.
2012. márc. 11. 20:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Volt a Sonynak 1-2 év mélyrepülése. De mind a régi telefonjai, mind az újak kifogástalanok.
2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Samsung-ban miért bizol meg pl. s5230 és hasonló társai után?


A új sony-k nagyon is jók...

2012. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolót nem értem. A Nokiák nagyon jó telefonok, nehogy már nem bírja. Egyébként ne kössük típushoz, a középkategóriás, vagy jobb bármelyik típus bírja két, vagy akár 5 évig is, attól függ hogy vigyáznak rá. Az anyaghasználatot kell megnézni, az illesztéseket, vagyis az igényeséget. A HTC és az Iphon egyértelműen túlárazott. Nekem pont egy Nokiám van (Nokia 6650 három éves hibátlan) és most vetteme gy Smasung Galaxy Ace-t, elárulom nem 2 évre, hanem többre.
2012. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Az Xperia Mini talán nem tartozik közéjük..

1x leesett a betonra, és azóta magától rezeg elég sűrűn, meg behülyül az érintőkijelző.

S2-mre véletlen rákönyököltem, s vmi recsegett is, de semmi baja, leesett már a földre jópárszor, s túlélte.. Qwerty-s nokiának hamar behalt a kijelzője, viszont más baja nem lett másfél éven keresztül.

Bár ezek csak pár példák, talán nem is érnek semmit. Sony az csak jó ár/értékű készülékeket gyárt, viszont ezek után lemondtam a Sonykról.. Samsung idáig a top készülék számomra..

2012. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#4


Igen, S5230.. mikor is volt? Nem mostanában.. Azok is inkább strapa telefonok. Az ütést az is bírta.. Talán a Samsung akkor a TW-t akarta nagyon, mert nem volt még Android, vagy nem álltak rá még.. Viszont most milyen készülékeik vannak..

2012. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

régi SE és Nokia


nekem xperia mini prom van igaz nem dobálom a földhöz én vigyázokrá de eddig jól bírja!

2012. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8as vagyok

nagyon régen mikor nem vigyáztam a telefomra akkor volt egy SE k550i telefonom az úszott is,repült is zuhant is mindent túlélt

2012. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát az, hogy leejtesz valamit a betonra (xperia mini) vagy rákönyökölsz valamire az azért kissé más erőhatás.


Láttam én már motorola defy-t, leejtették a megállóban az aszfaltra és kikapcsolt neki. Utána meg ott szentségelt mindenki előtt, mert nem tudta bekapcsolni...

Pedig az kimondottan strapabíró.


Itt a gyakorin is találhatsz jópár kérdést leejtett telókkal kapcsolatban, összességében semmivel nem fogsz több se-t találni, mint bármilyen más gyártóét...

2012. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!