Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS5 vs android ice cream...

IOS5 vs android ice cream sandwich?

Figyelt kérdés
melyik a jobb?
2012. márc. 2. 19:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
bp inkább te maradtál volna csendbe nehogy azt mond hogy az android stabilabb mint az ios :D
2012. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 bp1985 ***** válasza:
Ezt nem mondtam, bár én tapasztalatból beszélek, nem úgy, mint te. Nekem volt ios, van android, tisztába vagyok vele. ios jb nélkül használhatatlan, droidnál nem kell semmi, és megy is.
2012. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"ios jb nélkül használhatatlan, droidnál nem kell semmi, és megy is."


Nem muszáj lopott appokat használni tudod? Ki is lehet őket fizetni ha nem tetszik a jailbreak... Egyébként a jailbreak annyi (laikusoknak mondom), hogy rádugod a gépre a telefont/iPodot/iPadet, DFU módba kapcsolod (fél perc) és utána megvárod míg megcsinálja magától. Semmi dolgod vele. Az iOS-t is személyre lehet szabni tökéletesen, csak a Cydiában egy kicsit keresgélni kell, és tudni kell használni. Utána pedig ugyan olyan stabil marad, mint eredeti állapotában.


Az androidok annyiból jobbak, hogy szinte minden ingyen van rájuk, cserébe kapsz vírusokat is, és egy könnyen megborítható rendszert.


Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is, felesleges is vitázni melyik a jobb, hisz ugyan azon alapokon nyugszanak. Az android a veszélyes szabadság felé ment, az iOS pedig a biztonságos zártság felé.

2012. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 bp1985 ***** válasza:

Az androidok annyiból jobbak, hogy szinte minden ingyen van rájuk, cserébe kapsz vírusokat is, és egy könnyen megborítható rendszert.



Egyszer nem kaptam vírust, bár nem megyek a neten semerre ész nélkül. Nekem munkaeszköz, ios-el nem jött össze, ezért adta el. Azt pedig nem mondtam, hogy az android tökéletes.

2012. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A vírusos programokat a Google a központból törli. A tájékozódásod nem túl sikeres.

A felmérések szerint az iOS és az Android rendszerek összeomlási aránya 4:1 (azaz minden egyes Android összeomlásra jut 4 iOS). Mindemellett ne feledjük, hogy sokkal több androidos készülék van, mint iOS-es. Tehát kijelenthetjük, hogy az iOS instabilabb.

Az Android sokkal személyre szabhatóbb, ezáltal sokkal inkább hozzád idomul. Az ICS a nyerő, főleg azért, mert a Google most nagyon rajta van, és frissíti rendesen, az tuti nem fog elavulni.

Steve Jobs halála után meg már nem biztos, hogy olyan lesz az Apple, mint előtte.

Android Ice Cream Sandwich a nyerő.

2012. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Előző:


az tényleg igaz, hogy iOS sem "halhatatlan", az is össze tud omlani rendesen, de ez valami nagyon hülye adat, hogy 4:1.

És ezzel nem az Androidot akarom fikázni, pláne hogy én is Android párti vagyok.

2012. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Én is meglepődtem, de az iOS 5 adja ki a mobilos összeomlások egynegyedét. Keresek linket, ha megtalálom, megosztom itt.
2012. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

[link]

Még több is, mint a 3/4-e az iOS összeomlás.

2012. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

IOS egy szar....

Android telefont 15 perc alatt testre szabod ??!;) azt megnézem..

2012. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor lehet megjelenéskor tényleg ilyen szar volt az iOS 5, de mára gondolom kijavították.
2012. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!